Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Jakub82 w 27 Lutego 2014, 09:33:20 czas Polski
-
Witam nazywam się Jakub jestem z Lubelszczyzny, praca z drewnem to moje hobby od kilku lat, mam za sobą już swoje meble głównie płyta mdf i wiórowa, ale także drewno jednakże to nastąpiło później z uwagi na braki sprzętowe, w chwili obecnej od kilku lat zbroję się głównie pod narzędzia związane z obróbką drewna.
-
Witam Cię serdecznie w naszym gronie i życzę powodzenia we wszystkich realizacjach ;)
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
-
Witam i powodzenia :)
-
Witaj Jakubie! Większość pewnie zaczynała od płyty ;) Niestety, z przyrostem wiedzy i umiejętności rosną też wydatki na "zbrojenia" ;)
-
Witaj! i działaj z drewnem :)
-
Witam :)
praca z drewnem to moje hobby
Czy to twoje główne hobby czy na co dzień robisz co innego?
-
Robię co innego, a z drewnem to w wolnych chwilach dla czystej przyjemności i ucieczki w inny świąt ;D