Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Jakub82 w 27 Lutego 2014, 09:33:20 czas Polski

Tytuł: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Jakub82 w 27 Lutego 2014, 09:33:20 czas Polski
Witam nazywam się Jakub jestem z Lubelszczyzny, praca z drewnem to moje hobby od kilku lat, mam za sobą już swoje meble głównie płyta mdf i wiórowa, ale także drewno jednakże to nastąpiło później z uwagi na braki sprzętowe, w chwili obecnej od kilku lat zbroję się głównie pod narzędzia związane z obróbką drewna.   
Tytuł: Odp: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 27 Lutego 2014, 09:43:36 czas Polski
Witam Cię serdecznie w naszym gronie i życzę powodzenia we wszystkich realizacjach ;)

Malym wiorkiem, malym wiorkiem

Tytuł: Odp: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 27 Lutego 2014, 10:31:33 czas Polski
Witam i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 27 Lutego 2014, 10:53:03 czas Polski
Witaj Jakubie! Większość pewnie zaczynała od płyty ;) Niestety, z przyrostem wiedzy i umiejętności rosną też wydatki na "zbrojenia" ;)
Tytuł: Odp: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 28 Lutego 2014, 12:37:08 czas Polski
Witaj! i działaj z drewnem :)
Tytuł: Odp: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 28 Lutego 2014, 13:31:39 czas Polski
Witam :)
praca z drewnem to moje hobby
Czy to twoje główne hobby czy na co dzień robisz co innego?
Tytuł: Odp: Witam i pozdrawiam wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Jakub82 w 28 Lutego 2014, 16:18:52 czas Polski
Robię co innego, a z drewnem to w wolnych chwilach dla czystej przyjemności i ucieczki w inny świąt ;D