Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: rprzemko w 07 Grudnia 2017, 18:22:08 czas Polski
-
Witam wszystkich zaawansowanych użytkowników jak i amatorów.
-
Skromnie zaczynasz... Napisz chociaż, że jesteś ze Szczecina...:)
-
Witaj , a jak masz na imię zdradzisz nam?
-
Witam na forum
-
Napisz chociaż, że jesteś ze Szczecina
Jak Stefan Jarzyna :D
Witaj :)
-
I w PiS du. .. poszedł sobie ;)
Jak masz na imię Przemko i ile masz lat?
-
I w PiS du. .. poszedł sobie ;)
Smutne jak to niektórzy wpadają tylko tu na chwilę nas "wykorzystać" i tylko tyle :(
-
Jak Stefan Jarzyna :D
Krzysztof mu było :)