Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: rprzemko w 07 Grudnia 2017, 18:22:08 czas Polski

Tytuł: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: rprzemko w 07 Grudnia 2017, 18:22:08 czas Polski
Witam wszystkich zaawansowanych użytkowników jak i amatorów.
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 07 Grudnia 2017, 19:47:05 czas Polski
Skromnie zaczynasz... Napisz chociaż, że jesteś ze Szczecina...:)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 08 Grudnia 2017, 09:45:51 czas Polski
Witaj , a jak masz na imię zdradzisz nam?
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Grudnia 2017, 15:16:30 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 12 Grudnia 2017, 16:01:59 czas Polski
Napisz chociaż, że jesteś ze Szczecina
Jak Stefan Jarzyna :D


Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Grudnia 2017, 16:56:29 czas Polski
I w PiS du. .. poszedł sobie ;)

Jak masz na imię Przemko i ile masz lat?
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 12 Grudnia 2017, 21:35:33 czas Polski
I w PiS du. .. poszedł sobie ;)
Smutne jak to niektórzy wpadają tylko tu na chwilę nas "wykorzystać" i tylko tyle :(
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 13 Grudnia 2017, 08:48:33 czas Polski
Jak Stefan Jarzyna :D
Krzysztof mu było :)