Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: hafen w 08 Grudnia 2017, 14:11:42 czas Polski

Tytuł: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: hafen w 08 Grudnia 2017, 14:11:42 czas Polski
Witam,

mam na imię Wojtek, zajmuję się marketingiem w Hafen.pl (główny polski dystrybutor maszyn Bernardo i kompresorów Josval) i pojawiłem się na forum DiD z misją pomocy forumowiczom w kwestiach związanych z naszą ofertą produktową. Dodatkowo - na tym i innych forach pojawiają się od wielu lat różne nieprawdziwe informacje, więc stopniowo będę się w takich wątkach udzielał, żeby powalczyć z tymi mitami ;)

PS.
Nie zamierzam prowadzić tutaj żadnej nachalnej akwizycji (nie jestem sprzedawcą), tylko rzetelnie doradzać i odpowiadać na ew. pytania forumowiczów.

Pozdrawiam serdecznie,
Wojtek
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 08 Grudnia 2017, 14:16:22 czas Polski
Nie zamierzam prowadzić tutaj żadnej nachalnej akwizycji
No to fajnie..Powitam jako pierwszy.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: TomaszLas w 08 Grudnia 2017, 14:30:35 czas Polski
Witam

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 08 Grudnia 2017, 16:38:14 czas Polski
Zespół Hafen  ;D umparira umcyk umcyk

Dobry
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 08 Grudnia 2017, 17:09:19 czas Polski
Witaj  :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 08 Grudnia 2017, 17:32:41 czas Polski
Miło powitać :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: swfr w 08 Grudnia 2017, 22:27:44 czas Polski
Cześć i powodzenia.
Z zainteresowaniem będę obserwował Twoją walkę z "mitami".
Cudzysłów wstawiłem celowo, bo miałem już okazję rozmawiać z przedstawicielem Hafen i nie było to nic wartego zapamiętania.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Grudnia 2017, 06:12:15 czas Polski
Witam Hafenie. Może tu uda mi się wreszcie z kimś dogadać w sprawie zakupu nowych polerek do okleiniarki.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Grudnia 2017, 15:15:55 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 12 Grudnia 2017, 16:36:17 czas Polski
Hafen rzadko tu zagląda  :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 12 Grudnia 2017, 16:43:47 czas Polski
Czyli mit o kiepskim kontakcie:
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171212/7a235fefd7f18f4ab00a6edd6503baa1.jpg)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 12 Grudnia 2017, 16:52:53 czas Polski
A mnie ciekawi czy Pan Wojtek skoro jest taki rzetelny, w chwili złej doradzi zakup konkurencji czy twardo będzie bronił honoru Hafen.
Witaj
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Jureq w 12 Grudnia 2017, 21:28:50 czas Polski
Hafen rzadko tu zagląda 

nie dziw się, odebrali właśnie kolejną dostawę z ryżolandu i trzeba to rozesłać ... na marketing będzie czas w "wolniejszej chwili"
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: kwita w 12 Grudnia 2017, 21:30:58 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 12 Grudnia 2017, 21:39:19 czas Polski
Witam i ja powodzenia życzę  8)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 13 Grudnia 2017, 07:37:11 czas Polski
Powitac ;D

Ja chcialem zapytac bo kolega ma uszkodzona 4 miesieczna grubosciowke bernarndo a poprzednia firma padla czy istnieje mozliwosc wymiany na nowa u Was?
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 13 Grudnia 2017, 07:38:39 czas Polski
Nie pisze bo walczy z mitami :D
Powitać :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 13 Grudnia 2017, 09:05:20 czas Polski
Miała być poprawa wizerunku a wyszło jeszcze gorzej...
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 13 Grudnia 2017, 09:18:56 czas Polski
Z mego życia:
Moja mnie opiernicza
Ja: chciałem dobrze
Ona: a wyszło jak zawsze... (plus głośne westchnięcie oznaczające w slangu kobiety "co za idiota") :D
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 13 Grudnia 2017, 10:49:03 czas Polski
Bo chciałem formatówkę bernardyna. I myślałem, że ktoś mnie przekona, że jest naj naj naj... 
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 13 Grudnia 2017, 11:02:36 czas Polski
Już się stęskniliście? Experta Topexu, czy pana Boscha też nie widać i jakoś nikt nie płacze,


Ja bardzo przepraszam Bob :D  orb ale nie porównujmy tych 2 Panów . Tak jak mam swoją opinie na temat narzędzi  topexów , graphitów etc to wypowiedzi pana experta grupy topex były przynajmniej rzeczowe i na temat , a o PR Bosh to faktycznie lepiej zapomnieć jak najszybciej .
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 13 Grudnia 2017, 11:09:37 czas Polski
Delikatne ziarno niepewności zostało zasiane. A nóż widelec nie taki diabeł straszny...
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 13 Grudnia 2017, 11:25:38 czas Polski
Już się stęskniliście? Experta Topexu, czy pana Boscha też nie widać i jakoś nikt nie płacze,l

Ale Oni nie przyszli „obalać mity”. A głównym mitem (jak widać potwierdzonym) jest bardzo słaby kontakt.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 13 Grudnia 2017, 12:34:22 czas Polski
Ale Oni nie przyszli „obalać mity”

będę się w takich wątkach udzielał, żeby powalczyć z tymi mitami
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 13 Grudnia 2017, 13:27:08 czas Polski
Ale Oni nie przyszli „obalać mity”

będę się w takich wątkach udzielał, żeby powalczyć z tymi mitami
Czytamy Stachu ze zrozumieniem.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 13 Grudnia 2017, 13:41:50 czas Polski
No przecież. Pisałeś że nie przyszli obalać mity, a hafen mówi że tak  :P
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 13 Grudnia 2017, 13:44:30 czas Polski
Oni czyli Bosch i Topex. Myślałem, że to jasno wynikło z cytatu.
Oj Stachu Stachu. Odstaw już te wina
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 13 Grudnia 2017, 22:46:40 czas Polski
Pan Bosch tak głęboko ma wszystko, że nawet na PW nie odpowiada. :O
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 13 Grudnia 2017, 22:57:48 czas Polski
Odstaw już te wina
Jes ser. Przerzucam się na chmiel :D
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Klo w 14 Grudnia 2017, 07:47:38 czas Polski
Witaj Wojtku. :)

P.S.
To chyba pierwsze i jedyne takie "powitanie" w historii forum.
Na "dzień dobry" wiadro pomyj...
Jakieś uwagi co do sprzętu i kontaktu z serwisem powinno umieszczać się w konkretnych wątkach.
Od dzisiaj nie będę się czepiał, gdy ktoś nie dokona pierwszego wpisu w tym dziale.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 15 Grudnia 2017, 19:08:00 czas Polski
Tu wszyscy są życzliwi. Tylko nikt nie lubi, gdy ktoś im wciska kity :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 15 Grudnia 2017, 21:29:14 czas Polski
Sebinoo, innych witasz, a sam nie potrafisz się przywitać.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 16 Grudnia 2017, 00:41:05 czas Polski
Tak wlasnie wyglada serwis kma i hafena ;D to powinno dac wam do myslenia ;D
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: leeching w 16 Grudnia 2017, 11:12:36 czas Polski
Jak ja się cieszę, że kiedyś się powstrzymałem przed zakupem formatówki i strugarki od nich. Mam wiertarkę stołową Bernardo aus Österreich ale made in CHINA, która daje radę mimo typowo chińskiego podejścia do wykończenia i dokładności. I to mi starczy.

Pewnie Wojtek ma ważniejsze sprawy niż jakieś tam odpisywanie.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 16 Grudnia 2017, 11:26:32 czas Polski
Święta idą, deadline, target trzeba zrobić, a nie udowadniać swoje racje na forum.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 16 Grudnia 2017, 12:16:20 czas Polski
Ikar też myślał, że na skrzydłach z piór i wosku poleci! Jak to się skończyło!? Wszyscy wiemy ;)

Kolega hafen ma baaaaaardzo dużo mitów do obalenia i najzwyczajniej w świecie się nie wyrabia...

Co sprzęt, maszyna, to trzeba mit obalać, także koledzy cierpliwości ;)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: ExpertGrupyTopex w 16 Grudnia 2017, 18:09:47 czas Polski
Cześć,

Tak jak wspomniał orb, jestem osobą ;) Jestem też do waszej dyspozycji.

Zawsze chętnie pomogę, więc jeżeli ktoś się jednak za mną stęsknił to zawsze można do mnie napisać wiadomość prywatną ;)

Przedstawiciela firmy Hafen witam gorąco i życzę wielu ciekawych dyskusji, w których będzie miał okazję podzielić się swoim doświadczeniem, również tym związanym z obalaniem mitów :)

Przy okazji, życzę wszystkim Wesołych Świąt!

Pozdrowienia,
Tomek
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Roland w 17 Grudnia 2017, 00:05:57 czas Polski
Hafen, Bernardo... hmm, pominę opinie na temat tej firmy,
ale jak obronić to forum przed marketingiem szeptanym, manipulacjami, wpływaniem na podświadomość (NLP) https://pl.wikipedia.org/wiki/Programowanie_neurolingwistyczne, Chłopaki damy radę :)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 17 Grudnia 2017, 10:29:22 czas Polski
Święta idą, deadline, target trzeba zrobić
Zaczynam sie powaznie zastanawiac czy Cie jakie korpo nie wyslalo zeby nas urabiac ;D
 ;D ;D
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: cumbajszpil w 17 Grudnia 2017, 14:08:25 czas Polski
Żaden wątek w tym dziale nie mial chyba tyle powodzenia, a jakie mile komentarze na przywitanie, ho ho ho ... :o
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Jureq w 08 Stycznia 2018, 14:08:52 czas Polski
mam na imię Wojtek, zajmuję się marketingiem w Hafen.pl

to prawie tak jak ja (Wojtek mam na drugie) i też robię marketing: http://forum.domidrewno.pl/sklepy-branzowe/uwaga-!!!-na-zakupy-bernardo-w-firmie-hafen-pl/msg165595/#msg165595 (http://forum.domidrewno.pl/sklepy-branzowe/uwaga-!!!-na-zakupy-bernardo-w-firmie-hafen-pl/msg165595/#msg165595)
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 08 Stycznia 2018, 14:31:53 czas Polski
Żaden wątek w tym dziale nie mial chyba tyle powodzenia
jest taki watek ... watek z parkinsonami ;D tam to czasem wojny plemienne szly ;D
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 08 Stycznia 2018, 14:52:25 czas Polski
Żaden wątek w tym dziale nie mial chyba tyle powodzenia
jest taki watek ... watek z parkinsonami ;D tam to czasem wojny plemienne szly ;D
A widzisz, nawet taki głupi Parkinson wymienia sprzęty bez gadania, a nie olewa klientów ciepłym moczem.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: cumbajszpil w 08 Stycznia 2018, 14:54:51 czas Polski
Dział oznacza dział, podbijam popularnosć w dziale ...  ;D
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 08 Stycznia 2018, 15:42:33 czas Polski
Czy Pan hafen widział mu ten wątek?

http://forum.domidrewno.pl/sklepy-branzowe/uwaga-!!!-na-zakupy-bernardo-w-firmie-hafen-pl/new/#new
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 08 Stycznia 2018, 15:45:16 czas Polski
Pan hafen nie logowal sie od stworzenia konta wiec pewnie nie widzial...a poza tym cos czuje, ze "pan" hafen bedzie mial do w du..e. Ale chetnie zostane wyprowadzony z bledu...panie hafenie...
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 08 Stycznia 2018, 15:50:53 czas Polski
Najlepiej napisz mu (temu hafenu) PW, wtedy dostanie maila i może to go skłoni do zalogowania się.
Jeśli do tej poty nie logował się na forum, to raczej teraz też tego nie zrobi.
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: RobRob w 08 Stycznia 2018, 15:52:07 czas Polski
raczej juz tutaj nie zobaczymy pana hafena
Tytuł: Odp: Witam w imieniu całego zespołu Hafen.pl!
Wiadomość wysłana przez: leeching w 08 Stycznia 2018, 16:40:18 czas Polski
MASZYNY STOLARSKIE BERNARDO OPINIE