Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: mlody w 10 Grudnia 2017, 12:26:28 czas Polski
-
Cześć mam na imię Krzysiek. Od pewnego czasu zajmuję się amatorsko stolarką. Chętnie zaglądam tutaj na forum aby podpatrzeć wasze realizacje, pomysły i spostrzeże odnośnie prac przy drewnie. Pozdrawiam
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Zapomniałem dopisać że ostatnio zafascynowała mnie praca w programie SketchUp właśnie dzięki filmikom z waszego forum :)
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Witaj Krzysztofie, skądkolwiek nadajesz :)
-
Hej ;)
-
Czołem jak mawia młodzież ;D
-
Witam na forum