Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: mlody w 10 Grudnia 2017, 12:26:28 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: mlody w 10 Grudnia 2017, 12:26:28 czas Polski
Cześć mam na imię Krzysiek. Od pewnego czasu zajmuję się amatorsko stolarką. Chętnie zaglądam tutaj na forum aby podpatrzeć wasze realizacje, pomysły i spostrzeże odnośnie prac przy drewnie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mlody w 10 Grudnia 2017, 12:28:01 czas Polski
Zapomniałem dopisać że ostatnio zafascynowała mnie praca w programie SketchUp właśnie dzięki filmikom z waszego forum :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 10 Grudnia 2017, 12:30:11 czas Polski
Witaj Krzysztofie, skądkolwiek nadajesz  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 10 Grudnia 2017, 13:40:53 czas Polski
Hej ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 10 Grudnia 2017, 14:16:46 czas Polski
Czołem jak mawia młodzież ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Grudnia 2017, 15:15:04 czas Polski
Witam na forum