Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pozdro_1000 w 10 Grudnia 2017, 14:42:01 czas Polski

Tytuł: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: pozdro_1000 w 10 Grudnia 2017, 14:42:01 czas Polski
witam.
stacjonuje w centralnej Polsce miedzy Łodzią a Warszawką zajmuje się stolarką z zamiłowania i pasji ,wyniosłem sie z rodzinką z miasta Łodzi gdzie żyłem prawie 40 wiosen  ::) ,żeby robić to co lubie -dłubać w drewnie
pozdrawiam wszystkich ...
Tytuł: Odp: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: kozio w 10 Grudnia 2017, 15:18:00 czas Polski
Siema.
Dlubiesz zawodowo czy to hobby?
Tytuł: Odp: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 10 Grudnia 2017, 15:19:38 czas Polski
Powitać miło :)
Tytuł: Odp: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: pozdro_1000 w 10 Grudnia 2017, 16:25:28 czas Polski
Siema.
Dlubiesz zawodowo czy to hobby?
już zawodowo robie  przede wszystkim różnego rodzaju place zabaw ,domki letniskowe  oraz wszystko z drewna  co można znależć w ogrodzie i wokoło domu chce jednak wejść w budowle szkieletowe typ kanadyjski na wiosne zaczynam budowe szkieletową swojego domu ,zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Tytuł: Odp: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 11 Grudnia 2017, 17:54:23 czas Polski
Pozdrowienia z Łodzi.
Skąd zatem piszesz do nas jeśli to nie narusza Twoich przekonań religijno - politycznych?
Tytuł: Odp: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: pozdro_1000 w 12 Grudnia 2017, 10:59:45 czas Polski
Pozdrowienia z Łodzi.
Skąd zatem piszesz do nas jeśli to nie narusza Twoich przekonań religijno - politycznych?
powitać Łódż wynajmowałem kiedys lokal na starorudzkiej i działałem sobie jeszcze hobbystycznie ,przeniosłem sie do Białej Rawskiej na ojcowizne zbudowałem sobie warsztacik i działam
Tytuł: Odp: powitać brać stolarską
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Grudnia 2017, 15:11:49 czas Polski
Witam na forum