Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pozdro_1000 w 10 Grudnia 2017, 14:42:01 czas Polski
-
witam.
stacjonuje w centralnej Polsce miedzy Łodzią a Warszawką zajmuje się stolarką z zamiłowania i pasji ,wyniosłem sie z rodzinką z miasta Łodzi gdzie żyłem prawie 40 wiosen ::) ,żeby robić to co lubie -dłubać w drewnie
pozdrawiam wszystkich ...
-
Siema.
Dlubiesz zawodowo czy to hobby?
-
Powitać miło :)
-
Siema.
Dlubiesz zawodowo czy to hobby?
już zawodowo robie przede wszystkim różnego rodzaju place zabaw ,domki letniskowe oraz wszystko z drewna co można znależć w ogrodzie i wokoło domu chce jednak wejść w budowle szkieletowe typ kanadyjski na wiosne zaczynam budowe szkieletową swojego domu ,zobaczymy co z tego wyjdzie :)
-
Pozdrowienia z Łodzi.
Skąd zatem piszesz do nas jeśli to nie narusza Twoich przekonań religijno - politycznych?
-
Pozdrowienia z Łodzi.
Skąd zatem piszesz do nas jeśli to nie narusza Twoich przekonań religijno - politycznych?
powitać Łódż wynajmowałem kiedys lokal na starorudzkiej i działałem sobie jeszcze hobbystycznie ,przeniosłem sie do Białej Rawskiej na ojcowizne zbudowałem sobie warsztacik i działam
-
Witam na forum