Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Bogdano w 12 Grudnia 2017, 11:02:43 czas Polski
-
Na imię mam Bogdan, prace przy drewnie i płytach meblowych traktuję jako hobby. Pozdrawiam wszystkich.
-
Witaj
-
Witaj :)
-
Witam na forum