Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: AndWodnik w 12 Grudnia 2017, 17:19:56 czas Polski
-
Witam wszystkich, mam na imię Andrzej. Drewnem zajmuję się amatorsko póki co małe sukcesy to własnoręcznie wykonana drewniana wędzarnia :- oraz dwie komody. Małymi krokami do przodu. Z chęcią poczytam o Waszych realizacjach i poszerzę swoją wiedzę. Pozdrawiam
-
Witaj :)
Skąd nadajesz ???
Pozdrawiam :)
-
Witaj Andrzeju :)
-
własnoręcznie wykonana drewniana wędzarnia
To już nie jest takie amatorstwo
Witam i powodzenia w zdobywaniu doświadczenia w dłubaniu w drewnie.
-
Witaj
-
Priviet
-
Witam na forum
-
cześć, czekamy na zdjęcia i opis konstrukcji :-)