Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: mlody w 13 Grudnia 2017, 18:05:59 czas Polski
-
Ostatnia realizacja półki nie tyle praktycznej co ozdobnej ;)(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171213/c121f0ea87c5a2a24c4b312855e66067.jpg)
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jesteś młody więc pouczę ;)
To jest dział krok po kroku...
Pojedyncze fotki nie pomagają w niczym.
Dajemy je wtedy do wątku bieżące roboty.
Ale fajnie wyszło. Pozdrawiam
-
Następnym razem postaram się poprawić ;) dzięki za uwagę
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka