Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Narzędzia Bosch w 14 Grudnia 2017, 15:38:09 czas Polski
-
Dzień dobry. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Elektronarzędzi Bosch linii niebieskiej dla przemysłu i rzemiosła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące elektronarzędzi i ich wykorzystania przy obróbce drewna.
-
Spieprzaj dziadu, bo Ci kopa zasadzę.
Już raz się przedstawiałeś i nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na prywatną wiadomość.
-
Nożyk - to było dobre :)
Z drugiej jednak strony wychodzi mi, że jest dwóch Bosch'ów na forum?
-
Nożyk, może poprzedni pracownik wyleciał a ten jest nowy :)
-
Już raz się przedstawiałeś
A własnie ze nie... :P
Kolega zresetował się do kosza,ale powitania nie było :-X
Święta idą,trza dać szansę,a może i kolega chce zacząć od nowa ???
Ja wierzę w ludzi i dlatego... :)
Witam serdecznie ;D
-
De ża wi ??
Mam nadzieję że tym razem "Kolega" wniesie coś więcej niż marketingowy bełkot na forum .
Jak to mówią każdy zasługuje na drugą szanse ( patrz Marek Dwa kropka Zero ;D ) także Witaj
-
Przyznajemy, że nasza poprzednia aktywność na forum była jednostronna, dlatego chcielibyśmy zacząć od nowa. Pragniemy wzajemnie wymienić się doświadczeniami i chętnie pomożemy w szczególności użytkownikom naszych narzędzi. Na wszystkie wiadomości prywatne również odpowiemy, dlatego zachęcamy do korespondencji :)
-
Kula mówi, że do czasu, do czasu...
Zobaczymy...:)
-
Jak mawiali starożytni górale: Nie spie#$ol tego bo trzeciej szansy nie będzie ;)
-
Witam na forum