Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Narzędzia Bosch w 14 Grudnia 2017, 15:38:09 czas Polski

Tytuł: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: Narzędzia Bosch w 14 Grudnia 2017, 15:38:09 czas Polski
Dzień dobry. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Elektronarzędzi Bosch linii niebieskiej dla przemysłu i rzemiosła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące elektronarzędzi i ich wykorzystania przy obróbce drewna.
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 14 Grudnia 2017, 15:41:36 czas Polski
Spieprzaj dziadu, bo Ci kopa zasadzę.
Już raz się przedstawiałeś i nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na prywatną wiadomość.
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 14 Grudnia 2017, 15:54:28 czas Polski
Nożyk - to było dobre :)
Z drugiej jednak strony wychodzi mi, że jest dwóch Bosch'ów na forum?
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 14 Grudnia 2017, 16:03:02 czas Polski
Nożyk, może poprzedni pracownik wyleciał a ten jest nowy :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 14 Grudnia 2017, 19:19:48 czas Polski
Już raz się przedstawiałeś
A własnie ze nie... :P
Kolega zresetował się do kosza,ale powitania nie było :-X
Święta idą,trza dać szansę,a może i kolega chce zacząć od nowa ???
Ja wierzę w ludzi i dlatego... :)
Witam serdecznie ;D
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 14 Grudnia 2017, 19:46:49 czas Polski
De ża wi ??

Mam nadzieję że tym razem "Kolega" wniesie coś więcej niż marketingowy bełkot na forum .

Jak to mówią każdy zasługuje na drugą szanse ( patrz Marek Dwa kropka Zero ;D ) także Witaj
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: Narzędzia Bosch w 15 Grudnia 2017, 11:50:04 czas Polski
Przyznajemy, że nasza poprzednia aktywność na forum była jednostronna, dlatego chcielibyśmy zacząć od nowa. Pragniemy wzajemnie wymienić się doświadczeniami i chętnie pomożemy w szczególności użytkownikom naszych narzędzi. Na wszystkie wiadomości prywatne również odpowiemy, dlatego zachęcamy do korespondencji :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: kerry w 15 Grudnia 2017, 12:02:28 czas Polski
Kula mówi, że do czasu, do czasu...

Zobaczymy...:)
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 15 Grudnia 2017, 12:03:04 czas Polski
Jak mawiali starożytni górale: Nie spie#$ol tego bo trzeciej szansy nie będzie ;)
Tytuł: Odp: Dzień dobry!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 20 Grudnia 2017, 23:10:44 czas Polski
Witam na forum