Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: birdy w 24 Grudnia 2017, 21:44:55 czas Polski
-
Witam, kupię zabierak talezowy do taniej tokarki taki jak na foto, gdyby ktoś gdzieś miał niepotrzebne, niestety trudno jest takie coś dokupić bez tokarki a jak się już jakiś sprzedawca (na popularnym serwisie aukcyjnym) znajdzie to chce równowartości połowy tokarki (https://images79.fotosik.pl/910/c32c0cd22a8e8ad3.jpg)
-
4 .Krok kolejny to wpis w dziale http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/. Kilka słów o sobie w zupełności wystarczy, a innym forumowiczom zdecydowanie pomoże to odnaleźć na forum snycerza, tartacznika, operatora CNC itp.
-
Podejrzewam, że za grosze wytoczą taką tarczę w jakimś zakładzie mechanicznym.
-
Najtaniej zrób sobie z nakrętki i sklejki
-
Chyba zrobię tak jak mówisz nakrętka i sklejka, tylko czy dobrze pytanie czy dobrze zmierzyłem wielkość nakrętki. szerokość wewnętrzna gwintu nakrętki wynosi 16 mm czyli potrzebna mi nakrętka m16? Z kolei zewnętrzny gwint śruby to 18mm...
-
Skoro gwint ma 18 to 18 kup jedna i przymierz
-
http://artykulytechniczne.pl/blog/jak-zmierzyc-gwint-porady-praktyczne/
Student nie korzystający z google ???
-
A od przystawki do Celmy nie styknie ?