Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: birdy w 24 Grudnia 2017, 21:44:55 czas Polski

Tytuł: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: birdy w 24 Grudnia 2017, 21:44:55 czas Polski
Witam, kupię zabierak talezowy do taniej tokarki taki jak na foto, gdyby ktoś gdzieś miał niepotrzebne, niestety trudno jest takie coś dokupić bez tokarki a jak się już jakiś sprzedawca (na popularnym serwisie aukcyjnym) znajdzie to chce równowartości połowy tokarki  (https://images79.fotosik.pl/910/c32c0cd22a8e8ad3.jpg)
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 24 Grudnia 2017, 23:09:40 czas Polski
4 .Krok kolejny to wpis w dziale http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/. Kilka słów o sobie w zupełności wystarczy, a innym forumowiczom zdecydowanie pomoże to odnaleźć na forum snycerza, tartacznika, operatora CNC itp.
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: Klo w 25 Grudnia 2017, 12:17:42 czas Polski
Podejrzewam, że za grosze wytoczą taką tarczę w jakimś zakładzie mechanicznym.
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 25 Grudnia 2017, 15:41:34 czas Polski
Najtaniej zrób sobie z nakrętki i sklejki
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: birdy w 25 Grudnia 2017, 20:06:16 czas Polski
Chyba zrobię tak jak mówisz nakrętka i sklejka, tylko czy dobrze pytanie czy dobrze zmierzyłem wielkość nakrętki. szerokość wewnętrzna gwintu nakrętki wynosi 16 mm czyli potrzebna mi nakrętka m16? Z kolei zewnętrzny gwint śruby to 18mm...
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 25 Grudnia 2017, 20:10:55 czas Polski
Skoro gwint ma 18 to 18 kup jedna i przymierz
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 25 Grudnia 2017, 20:28:44 czas Polski
http://artykulytechniczne.pl/blog/jak-zmierzyc-gwint-porady-praktyczne/

Student nie korzystający z google ???
Tytuł: Odp: Kupię zabierak tależowy do tokarki
Wiadomość wysłana przez: Strużyn w 27 Grudnia 2017, 12:38:32 czas Polski
A od przystawki do Celmy nie styknie ?