Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sysu w 14 Stycznia 2018, 19:29:55 czas Polski
-
Cześć, jestem Bartek z Katowic. Zawodowo jestem programistą baz danych, ale w ramach zainteresowań ukończyłem kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie stolarz i (przynajmniej na razie) jedynie hobbystycznie zajmuję się pracami w drewnie. Trochę jednak korci mnie, żeby to nie było wyłącznie hobby :)
Pozdrawiam :)
-
Witaj , przyda się ktoś z IT bo tu ich "bardzo " mało jest ;D
-
Witaj na forum :)
-
Miło powitać :)
-
Witaj sąsiedzie
-
Cześć. Tego stolarza to robiłeś w Bytomiu?
-
Cześć. Tego stolarza to robiłeś w Bytomiu?
Dokładnie tak
-
no to ja też. Piotr z A13
-
kurs zawodowy w zawodzie stolarz
To tu jesteś w tym lepszy na przykład ode mnie...tylko czy to jest takie ważne?!?
Witam na forum
-
Cześć. Tego stolarza to robiłeś w Bytomiu?
Dokładnie tak
Zawsze chciałem pojechać do Bytomia na wakacje...
Pozdrawiam
-
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Kamila.
-
;D
Swój wątek załóż i coś napisz o sobie ;D
-
Mam na imię Kamila.
"Rejestruję się ostatnio na różnych forach i mam od 25 do nawet 37 lat. Zawsze podaję Wrocław, ale raz Katowice i na razie nie spamuje, ale do czasu..." :)
-
Ło matko bosko...
To żeś kobite zgasił na starcie. .. ;)
-
To tu jesteś w tym lepszy na przykład ode mnie...tylko czy to jest takie ważne?!?
A czy ktoś mówi, że ważne? :)
-
A czy ktoś mówi, że ważne?
Z zawodu wyuczony jako tokarz-frezer , ale ani jednego dnia nie przepracowałem w tym zawodzie. Ale za to w tym czasie pracowałem jako stolarz i mam tu już doświadczenie teorie z praktyką :)
Dlatego napisałem że "ważne" , bo czasami może się przydać jakiś papier przy szukaniu fajnej pracy.