Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: raven w 15 Stycznia 2018, 20:06:19 czas Polski
-
Mam do sprzedania 4 kątowniki nastawne Empire. Dwa 30cm i dwa 15cm. Duże miara metryczna, małe metryczna + imperialna.
15cm - 75zł
30cm - 105zł
plus koszty wysyłki czym kto chce (do dogadania).
-
Biere 1 maly. Podaj dane na priv.
-
zamawiam mały
Odbiór osobisty Sąsiedzie z legionowa ;D
-
Biorę duży. Proszę info na priv co do zapłaty i wysyłki.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A niech Was. Biere też drugi duży.
Wątek zamknięty ;D
-
MChObi, zapraszam nawet dziś po odbiór :)
-
serio zadzwoń 508 161 536 będę za 15 min
-
Weź sobie Raven lepiej jutro wolne. I rosół tłusty na szybko wypij.
-
hehe dzięki za radę Specu ;D
Pierwszy kątowniczek jest już z nowym właścicielem :)
-
Podziękował kątownik już się grzeje w moich ramionach
-
Ja jak zwykle będę cieszył się za miesiąc zanim kurier dotrze :(
-
Specu, jak nie chcesz być gorszy to możesz ode mnie też dziś odebrać jeden :-).
To tak tylko jakby więcej chętnych było, żeby koledzy klientów nie zabierać, a kątownik żeby w czarnej dziurze nie utknął.
-
Specu może adres do wysyłki do mnie podaj żeby kurier znów jakiś nie zaginął ;D
-
Specu, jak nie chcesz być gorszy to możesz ode mnie też dziś odebrać jeden :-).
To co żeś wcześniej nie mówił ? Ale podejrzewam, że szybciej dojdzie kurierem niż miałbym się wybrać do Ciebie ;)
-
Hej,
Ma się rozumieć, że już wszystko się rozeszło :(
-
To co żeś wcześniej nie mówił ? Ale podejrzewam, że szybciej dojdzie kurierem niż miałbym się wybrać do Ciebie
'Kto pyta do tego kurier nie błądzi' :-). Ale zbędny mam tylko ten mniejszy, więc jak chcesz oba to nie pomogę.
-
Hej,
Ma się rozumieć, że już wszystko się rozeszło :(
Niestety tak Stachu, ale być może jeszcze uda mi się coś sprowadzić. Nie znam jednak dokładnej daty :(
-
Niestety tak Stachu, ale być może jeszcze uda mi się coś sprowadzić. Nie znam jednak dokładnej daty :(
No szkoda... w takim razie pozostaje mi czekać.
Pzdr.
-
Ale zbędny mam tylko ten mniejszy, więc jak chcesz oba to nie pomogę.
Chętnie go przygarnę jak jest taki zbędny, mniejszego nie mam a by się przydał ;)
-
Jakby ktoś się rozmyślił albo przyszłyby nowe (z metryczną miarą) to jestem napalony jak szczerbaty na suchary (znaczy wezmę i kupię z chęcią) :)
-
Panowie, nie chcę zawczasu obiecywać ale namawiam sąsiada mieszkającego aktualnie w Anglii na większe zakupy i przytaszczenie tego tutaj. Ponoć za 2tyg ma się wybrać na zakupy a koło lutego/marca przyjedzie więc jak coś to dam Wam znać :)
-
Kola liczymy na Ciebie :D
-
A ja na sąsiada ;)
-
A ja na sąsiada ;)
byle zdążyć przed brexit'em :)
-
A po brexicie będzie taniej
-
Wszystkie kątowniki zostały dziś wysłane do przyszłych właścicieli. Jak coś mi wpadnie w ręce to dam znać.
-
Raven rezerwuje mały w skali metrycznej :P
-
Zaklepane :)
-
ja też chcę małego kątownika w skali metrycznej
-
Jeśli można się dopisać to ja bym chętnie kupił zarówno małego jak i dużego ;D
-
I ja mały metryczny
Rafter square bralem z tej strony, są też kombinowane:
https://www.homebase.co.uk/empire-e250m-trueblue-combination-square-300mm_p389847
https://www.homebase.co.uk/empire-e255m-trueblue-combination-square-150mm_p389848
-
a jak z wysyłką do polski i jakie koszty?
-
Próbuję zorganizować jeszcze jakąś partię, dziś być może będę miał już odpowiedź. Zapisuję Wasze zamówienia.
-
Raven, sorki bo Ci się w interes wkręciłem :)
Myślałem, że po prostu przy okazji przytargałeś parę sztuk :)
-
Nic się nie dzieje Kola, przy okazji mi ktoś wrzucił parę sztuk, ale być może się jeszcze na dniach natrafi inna okazja, to też poproszę o kupno.
-
Jeśli można to ja też chętnie przytulę duży metryczny:)
-
zapisane :)
-
Raven daj znać przy zamawianiu, bo i Kola zbiera zapisy. Co prawda nie pewno być problemu że zbytem, ale nie chciałbym robić z gęby duszy, że zamówie, a się okaże że Kola będzie miał szybciej i tam wezmę :)
-
jasna sprawa :)
-
U mnie sprawa się odsuwa w czasie, przynajmniej do połowy lutego. Tak więc pewnie Kola szybciej będzie miał kątowniki niż ja, ale kto wie?
-
Doszło. Dzięki :)
-
Tak szybko?! myślałem, że kurier zabłądzi na parę dni :D
-
Zły czar odpukać minął. A właściwie przeszedł na wspólnika ;D
-
Dla mnie nieaktualne :)
-
dla mnie też nie aktualne