Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: macista.bukaj@gmail.com w 19 Stycznia 2018, 14:56:15 czas Polski

Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: macista.bukaj@gmail.com w 19 Stycznia 2018, 14:56:15 czas Polski
Jestem Jakub.
Jestem teleinformatykiem (za 3 miesiące będę mieć tytuł technika).
Interesuje się pszczołami, botanikom i elektronikom.
Większość czasu wolnego spędzam na grze w szachy.
Stolarstwo jest dla mnie narzędziem pobocznym przy projektach związanych z elektronikom lub innymi moimi pasjami.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kerry w 19 Stycznia 2018, 15:02:37 czas Polski
Klawisz "ą" Ci się zepsuł... :)
Witaj.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 19 Stycznia 2018, 15:03:12 czas Polski
Witaj Jakubie

Pionek z E2 na E4 , Twój ruch
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 19 Stycznia 2018, 15:12:09 czas Polski
Witaj.
"... siłom i godnościom osobistom..." mi się przypomniało z kabaretu ;D
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: macista.bukaj@gmail.com w 19 Stycznia 2018, 15:18:08 czas Polski
Na klawiaturze nie ma przycisku „ą”.
e3
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 19 Stycznia 2018, 15:25:24 czas Polski
A jest
Witą i o zdrowię pytą
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 19 Stycznia 2018, 15:58:07 czas Polski
Witam szachistę  8)
Też lubię szachy i warcaby  8)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 19 Stycznia 2018, 16:50:10 czas Polski
Miło powitać :)
Chciało by się zapytać skąd nadajesz ???
Ale ,,se''tak myślę...że z Kieleckiego ???
Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: macista.bukaj@gmail.com w 19 Stycznia 2018, 17:03:13 czas Polski
Nie, ale jeżdżę miedzy Nowym Sączem, a Warszawom (Kielce są gdzieś pomiędzy). Dokładniej okolicami tych miast. Teraz jestem 30km od Warszawy.   
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kerry w 19 Stycznia 2018, 22:23:47 czas Polski
Sorki, ale muszę: elektronikom i botanikom jak również Warszawom się przyglądam, ale interesuję się elektroniką, botaniką i jestem pod Warszawą. Tak, wiem, nie powinienem, ale może się nie obrazisz... :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 19 Stycznia 2018, 22:29:37 czas Polski
Grabisz sobie kerry już u następnego ;D

Witam
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kerry w 19 Stycznia 2018, 22:42:32 czas Polski
Jeszcze będzie mi dziękował... Później... :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 20 Stycznia 2018, 07:21:31 czas Polski
Na klawiaturze nie ma przycisku „ą”.
e3
Na mojej jest więc się podzielę. Jak już wyczerpiesz cały zapas to pisz, jeszcze kilka znajdę ;)

ĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
ąąąąąąąąąąąąąą

P.S. witaj w wariatkowie ;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kozio w 20 Stycznia 2018, 07:42:05 czas Polski
Ą to kombinacja klawiszy ale nie wszyscy informatycy o nim wiedzom  ;D

Dobry
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kerry w 20 Stycznia 2018, 08:34:21 czas Polski
U Kozia należy nacisnąć sześć klawiszy naraz i dodatkowo obrócić się na krześle w lewo...:)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 20 Stycznia 2018, 21:07:21 czas Polski
U Kozia należy nacisnąć sześć klawiszy naraz i dodatkowo obrócić się na krześle w lewo...:)
To fajna odpowiedz...dobrze się zaśmiałem z tego
Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 20 Stycznia 2018, 21:09:18 czas Polski
Również uważam, że owa wypowiedź była dość fajna. Mocno się rozbawiłem.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kerry w 21 Stycznia 2018, 09:24:23 czas Polski
Ja, pisząc te słowa zauważyłem, że nawet kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo!
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: macista.bukaj@gmail.com w 22 Stycznia 2018, 19:43:34 czas Polski
Ok, o to wam chodziło. Ortografia nie jest moją mocną stronom.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: djaworek w 22 Stycznia 2018, 19:49:07 czas Polski
Jak nie jest to nie pisz.
Nikt nie jest idealny ale pisząc wyrażasz pewną formę szacunku dla adresata/ów.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kerry w 22 Stycznia 2018, 20:41:44 czas Polski
Dobra, przymkniemy oko... 50 złotych za błąd :)