Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: macista.bukaj@gmail.com w 19 Stycznia 2018, 14:56:15 czas Polski
-
Jestem Jakub.
Jestem teleinformatykiem (za 3 miesiące będę mieć tytuł technika).
Interesuje się pszczołami, botanikom i elektronikom.
Większość czasu wolnego spędzam na grze w szachy.
Stolarstwo jest dla mnie narzędziem pobocznym przy projektach związanych z elektronikom lub innymi moimi pasjami.
-
Klawisz "ą" Ci się zepsuł... :)
Witaj.
-
Witaj Jakubie
Pionek z E2 na E4 , Twój ruch
-
Witaj.
"... siłom i godnościom osobistom..." mi się przypomniało z kabaretu ;D
-
Na klawiaturze nie ma przycisku „ą”.
e3
-
A jest
Witą i o zdrowię pytą
-
Witam szachistę 8)
Też lubię szachy i warcaby 8)
-
Miło powitać :)
Chciało by się zapytać skąd nadajesz ???
Ale ,,se''tak myślę...że z Kieleckiego ???
Pozdrawiam :)
-
Nie, ale jeżdżę miedzy Nowym Sączem, a Warszawom (Kielce są gdzieś pomiędzy). Dokładniej okolicami tych miast. Teraz jestem 30km od Warszawy.
-
Sorki, ale muszę: elektronikom i botanikom jak również Warszawom się przyglądam, ale interesuję się elektroniką, botaniką i jestem pod Warszawą. Tak, wiem, nie powinienem, ale może się nie obrazisz... :)
-
Grabisz sobie kerry już u następnego ;D
Witam
-
Jeszcze będzie mi dziękował... Później... :)
-
Na klawiaturze nie ma przycisku „ą”.
e3
Na mojej jest więc się podzielę. Jak już wyczerpiesz cały zapas to pisz, jeszcze kilka znajdę ;)
ĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
ąąąąąąąąąąąąąą
P.S. witaj w wariatkowie ;)
-
Ą to kombinacja klawiszy ale nie wszyscy informatycy o nim wiedzom ;D
Dobry
-
U Kozia należy nacisnąć sześć klawiszy naraz i dodatkowo obrócić się na krześle w lewo...:)
-
U Kozia należy nacisnąć sześć klawiszy naraz i dodatkowo obrócić się na krześle w lewo...:)
To fajna odpowiedz...dobrze się zaśmiałem z tego
-
Również uważam, że owa wypowiedź była dość fajna. Mocno się rozbawiłem.
-
Ja, pisząc te słowa zauważyłem, że nawet kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo!
-
Ok, o to wam chodziło. Ortografia nie jest moją mocną stronom.
-
Jak nie jest to nie pisz.
Nikt nie jest idealny ale pisząc wyrażasz pewną formę szacunku dla adresata/ów.
-
Dobra, przymkniemy oko... 50 złotych za błąd :)