Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: arekb w 23 Stycznia 2018, 16:03:30 czas Polski

Tytuł: witam
Wiadomość wysłana przez: arekb w 23 Stycznia 2018, 16:03:30 czas Polski
Cześć mam na imię Arek. Mieszkam w Łodzi. Na forum trafiłem dzięki filmom Jarka na YouTube . Do tej pory tylko czytałem... lecz postanowiłem się też udzielić tutaj 😊 przygodę z drewnem dopiero zaczynam i wszelkie prace wykonywane będą hobbistycznie bądź na użytek remontu mieszkania. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 23 Stycznia 2018, 16:24:34 czas Polski
Miło powitać :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 23 Stycznia 2018, 16:43:26 czas Polski
Mieszkam w Łodzi
Ja w domu, ale jak kto woli ....
Cześć :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 23 Stycznia 2018, 16:43:35 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 23 Stycznia 2018, 16:51:07 czas Polski
Witam sąsiada! Jaki rejon?
Przybywa nas łodziaków :)
Starowa Góra się kłania.
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: gebek w 23 Stycznia 2018, 17:12:56 czas Polski
Witam Arka
Przybywa nas łodziaków
Spływ zrobicie?
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 23 Stycznia 2018, 17:23:32 czas Polski
Chyba nie bardzo, bo ja pływam tylko z góry na dół i jak na dnie nie ma nurka, to mam problem z powrotem ;D
Śmiejta się barany ;)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 23 Stycznia 2018, 17:31:51 czas Polski
Witaj na forum 8)