Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: arekb w 23 Stycznia 2018, 16:03:30 czas Polski
-
Cześć mam na imię Arek. Mieszkam w Łodzi. Na forum trafiłem dzięki filmom Jarka na YouTube . Do tej pory tylko czytałem... lecz postanowiłem się też udzielić tutaj 😊 przygodę z drewnem dopiero zaczynam i wszelkie prace wykonywane będą hobbistycznie bądź na użytek remontu mieszkania. Pozdrawiam
-
Miło powitać :)
-
Mieszkam w Łodzi
Ja w domu, ale jak kto woli ....
Cześć :)
-
Witaj
-
Witam sąsiada! Jaki rejon?
Przybywa nas łodziaków :)
Starowa Góra się kłania.
-
Witam Arka
Przybywa nas łodziaków
Spływ zrobicie?
-
Chyba nie bardzo, bo ja pływam tylko z góry na dół i jak na dnie nie ma nurka, to mam problem z powrotem ;D
Śmiejta się barany ;)
-
Witaj na forum 8)