Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: hycel w 23 Stycznia 2018, 21:22:12 czas Polski
-
Witam .
Jakiś czas temu na giełdzie staroci nabyłem dwa krzesła .
Do Wrocławia przyjechały z Niemiec ,nabyłem je w cenie
drewna opałowego .
Tak wyglądały .
-
Będą wyplatane jak w poprzednio, czy zmienisz im siedziska? Zapowiada się całkiem ciekawie, powodzenia.
-
nie wyglądają jak te z amerykańskich filmów ;) jak je odrestaurujesz i przywrócą kare śmierci to zbijesz majątek na nich :)
-
Mozna kupis taka siatkę ratanową na metry, wies moga wlaśnie takie być jak oryginalne, ceny powalają
-
Widzę że nie tylko ja przeczytałem elektryczne, czas iść spać ;)
-
Jak słowo daję też przeczytałem elektryczne ;D
Paskudny dzień za mną.