Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Horst Akcesoria Meblowe w 30 Stycznia 2018, 15:03:15 czas Polski

Tytuł: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: Horst Akcesoria Meblowe w 30 Stycznia 2018, 15:03:15 czas Polski
Witam wszystkich  :)
Tak pokrótce ... jesteśmy hurtownią okuć meblowych, forum "podglądamy"od jakiegoś czasu (dzięki jednemu z naszych klientów Piotrowi  :)). Dziś postanowiliśmy się dołączyć oficjalnie żeby wspomóc licytację dla naszego kolegi, a właściwie dla Jego chorej córeczki Darii. 
Myślę że zagościmy tutaj na dłużej :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 30 Stycznia 2018, 15:10:55 czas Polski
Po wielu objazdach i wycieczce bocznymi dróżkami , Witajcie ;D
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 30 Stycznia 2018, 15:39:07 czas Polski
No i fajnie. Dobrze jest mieć następnych ekpertów na forum.
Ale wazelina

Witam
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 30 Stycznia 2018, 15:42:59 czas Polski
To wy?? Naprawde?? :D
Specu - to ONI?? :D
Wysylacie do Piotrka material czy sam przyjezdza?? Nie gina wam kierowcy??

Witajcie na forum!! Fajnie!
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 30 Stycznia 2018, 15:46:26 czas Polski
No bo zaraz pękne ze śmiechu. Chciałem Ci Raffie zakomunikować, że klątwa minęła. Kurierzy już mnie znajdują. Ale, że w naturze nic nie ginie to teraz Lechu przeklina ;D
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 30 Stycznia 2018, 16:06:04 czas Polski
Ha... i mnie miło powitać :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 30 Stycznia 2018, 19:35:46 czas Polski
Witam 8)
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: Horst Akcesoria Meblowe w 31 Stycznia 2018, 10:09:28 czas Polski
Dziękujemy pięknie za przywitanie  :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 31 Stycznia 2018, 21:13:29 czas Polski
jesteśmy hurtownią okuć meblowych
Co jak co ale Wy nie musicie się przedstawiać ;D nasz polski despasito już dawno Was wysławił ;D
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: Boruch w 01 Lutego 2018, 13:09:56 czas Polski
Powitać serdecznie :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 01 Lutego 2018, 13:11:27 czas Polski
Boruch wszystkich witasz..... A gdzie Twoje powitanie i kilka słów o sobie? Toś się uchował  ???
Tytuł: Odp: Dzień dobry :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 20 Lutego 2018, 15:18:36 czas Polski
Czy jest druh Boruch?
Nie ma druha Bo... ;)