Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Horst Akcesoria Meblowe w 30 Stycznia 2018, 15:03:15 czas Polski
-
Witam wszystkich :)
Tak pokrótce ... jesteśmy hurtownią okuć meblowych, forum "podglądamy"od jakiegoś czasu (dzięki jednemu z naszych klientów Piotrowi :)). Dziś postanowiliśmy się dołączyć oficjalnie żeby wspomóc licytację dla naszego kolegi, a właściwie dla Jego chorej córeczki Darii.
Myślę że zagościmy tutaj na dłużej :)
-
Po wielu objazdach i wycieczce bocznymi dróżkami , Witajcie ;D
-
No i fajnie. Dobrze jest mieć następnych ekpertów na forum.
Ale wazelina
Witam
-
To wy?? Naprawde?? :D
Specu - to ONI?? :D
Wysylacie do Piotrka material czy sam przyjezdza?? Nie gina wam kierowcy??
Witajcie na forum!! Fajnie!
-
No bo zaraz pękne ze śmiechu. Chciałem Ci Raffie zakomunikować, że klątwa minęła. Kurierzy już mnie znajdują. Ale, że w naturze nic nie ginie to teraz Lechu przeklina ;D
-
Ha... i mnie miło powitać :)
-
Witam 8)
-
Dziękujemy pięknie za przywitanie :)
-
jesteśmy hurtownią okuć meblowych
Co jak co ale Wy nie musicie się przedstawiać ;D nasz polski despasito już dawno Was wysławił ;D
Pozdrawiam
-
Powitać serdecznie :)
-
Boruch wszystkich witasz..... A gdzie Twoje powitanie i kilka słów o sobie? Toś się uchował ???
-
Czy jest druh Boruch?
Nie ma druha Bo... ;)