Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: Groszekp w 06 Lutego 2018, 12:26:16 czas Polski

Tytuł: Bosch GCM 800 SJ
Wiadomość wysłana przez: Groszekp w 06 Lutego 2018, 12:26:16 czas Polski
Dzień dobry,

Czy ktoś posiada/pracował/ pracuje na tej ukośnicy? https://www.oleole.pl/ukosnice/bosch-professional-gcm-800-sj.bhtml?from=ceneo&p=1080.00&cr=0&t=20180206-0922&ceneo_spo=true

niby mała wysokość cięcia, ale raczej nie będę potrzebował wyższej... ;)

Będę wdzięczny za opinie, poszukałem na forum i niestety nie znalazłem jasnych opinii/recenzji...

Pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Bosch GCM 800 SJ
Wiadomość wysłana przez: robi30 w 06 Lutego 2018, 13:18:24 czas Polski
Od roku posiadam tą ukośnice głównie używam do cięcia profili alu i cokołów,ma łagodny start ,hałas nie najgorszy,odpylanie z odkurzaczem ok.
Tytuł: Odp: Bosch GCM 800 SJ
Wiadomość wysłana przez: Groszekp w 06 Lutego 2018, 13:23:36 czas Polski
Dzięki za odpowiedź.

A słuchaj, jak z trzymaniem kąta, powtarzalnością i jakością cięcia (na standardowej tarczy)? jak po roku użytkowania oceniasz maszynę?
Tytuł: Odp: Bosch GCM 800 SJ
Wiadomość wysłana przez: robi30 w 06 Lutego 2018, 13:35:20 czas Polski
Tarcze mam dwie,jedna orginalna toto typowa do drewna, druga do alu.kąt 0° mam do ustawienia bo lekko ucieka przy cięciu ,ciągle brak czasu by to ustawić.generalnie fajna ukosnica tak solidnie wykonana.