Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: Groszekp w 06 Lutego 2018, 12:26:16 czas Polski
-
Dzień dobry,
Czy ktoś posiada/pracował/ pracuje na tej ukośnicy? https://www.oleole.pl/ukosnice/bosch-professional-gcm-800-sj.bhtml?from=ceneo&p=1080.00&cr=0&t=20180206-0922&ceneo_spo=true
niby mała wysokość cięcia, ale raczej nie będę potrzebował wyższej... ;)
Będę wdzięczny za opinie, poszukałem na forum i niestety nie znalazłem jasnych opinii/recenzji...
Pozdrawiam!
-
Od roku posiadam tą ukośnice głównie używam do cięcia profili alu i cokołów,ma łagodny start ,hałas nie najgorszy,odpylanie z odkurzaczem ok.
-
Dzięki za odpowiedź.
A słuchaj, jak z trzymaniem kąta, powtarzalnością i jakością cięcia (na standardowej tarczy)? jak po roku użytkowania oceniasz maszynę?
-
Tarcze mam dwie,jedna orginalna toto typowa do drewna, druga do alu.kąt 0° mam do ustawienia bo lekko ucieka przy cięciu ,ciągle brak czasu by to ustawić.generalnie fajna ukosnica tak solidnie wykonana.