Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Strugi ręczne => Wątek zaczęty przez: Gjaworek88 w 09 Lutego 2018, 21:40:24 czas Polski
-
Zakupiłam dzisiaj stary strug za 3 ziko, moze nie tyle stary , co taki zapierdziany i bezdomny
Jako ze do tej pory raczej działałam na elektronarzedziach i to mój pierwszy strug analogowy ;D, mam prośbę o pomoc
Nie mogę znaleźć podobnego na necie , a mam wrazenie , ze czegos mu brakuje , ta drewniana rączka jest taka niepełna ...Ma ktos cos podobnego w swoich zbiorach, żeby pokazać?nawet struga , ale muszę go odchlewić i naostrzyć, myślicie , że beda z niego ludzie?stopę ma w miarę równą...
Po odchlewieniu moze bedzie ok...
-
Jest kompletny i nic mu nie brakuje. Taką ma urodę.
Blaszane wytłoczki średnio kręcą ale działać będzie.
Przygotuj się na kilka godzin zabawy w doprowadzenie go do używalności bo patrząc na zdjęcie to nie bardzo wiadomo na jakiej podstawie twierdzisz , że stopa jest w miarę równa. Z nożem też będzie chwila zajęcia jeśli masz do tego stosowne narzędzia.
Działaj bo to może być fajny sprzęcik w przyszłości.
-
Dzięki podziałam i zobaczę co z tego wyjdzie