Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sibek w 13 Lutego 2018, 23:36:02 czas Polski
-
Witam,
Z tej strony Paweł, zachodniopomorskie. Praca z drewnem to takie przymusowe hobby;) i wyzwanie - nie jestem stolarzem. Na forum trafiłem przez przypadek w poszukiwaniu cennych informacji i czas się w końcu przywitać. Pozdrawiam forumowiczów!
-
czas się w końcu przywitać.
Witam jako pierwszy,na początku ;D ;)
-
przymusowe hobby
To brzmi jak "grzanie zimne w dotyku" albo "im więcej Ciebie tym mniej" ;)
Witam
-
Cześć
-
Siema