Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Witt w 14 Lutego 2018, 19:00:13 czas Polski
-
Cześć,
początkujący, ale czytający forum od 3 lat bez rejestracji. Przyszedł czas na swoją maszynę i od razu szukam "dobrej".
Chcę robić proste meble w domu, chcę pracować przede wszystkim z deską sezonowaną, płytą meblową, ale i widzę kilka projektów na sklejkę.
Narzędzia: wyrzynarki, multituls, dremele, ale większość to narzędzia ręczne i wypożyczane.
-
Powitam jako pierwszy i pozdrawiam :)
Skąd piszesz i co robisz na co dzień? :)
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witaj
-
Witaj
-
Skąd piszesz i co robisz na co dzień? :)
Na codzień wszystko co DIY, dłubanie w elektronice i przeróbki rowerów na e-bike.
-
Oo ooo :)
Mam nadzieję że pochwalisz się.
Serwus.
-
Witamy
-
Joł joł ;D