Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kadłubek w 17 Lutego 2018, 20:58:56 czas Polski
-
Cieszę się, że będę mógł korzystać z porad doświadczonych osób
-
Znaczy kto?
Skąd?
Itd
-
A kto Ty jesteś? 😀
-
Polak mały !
-
Jaki znak twój?
-
Kadłub mały...
Witaj, powiedz coś więcej o sobie :)
-
Gdzie Ty mieszkasz?