Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: mcgiwer w 22 Lutego 2018, 14:30:54 czas Polski
-
Czołem "ekipa".
Mam 45 lat, mieszkam w Kłodzku ( Dolnośląskie) a konkretnie w wiosce obok.
Mój nick nie jest przypadkowy, ponieważ często robię wszystko co zrobić trzeba i gdy uważam że dam rady zrobić to sam, uznaję zasadę, " jak ktoś to zrobił to ja też to mogę zrobić", czasami wychodzi to z marnym skutkiem ;) ale jakoś praktykę trzeba nabyć :)
Przygodę z drewnem a konkretnie z płytami, zacząłem jakieś 5 lat temu kiedy przy okazji remontu kuchni u rodziców stwierdziłem że szkoda kupować meble, jak mogę zrobić je sam ;) no i zrobiłem, wyszły nawet ok. Co ważne rodzice mega zadowoleni :), później po drodze były jeszcze różne szafki, szafy, weranda i ława, teraz kolejna kuchnia.
Zawodowo siedzę za biurkiem a praca przy drewnie mnie po prostu odpręża :)
A że jestem kompletnym amatorem to cieszę się że znalazłem to forum, nie ukrywam że liczę tu na pomoc koleżanek i kolegów w poszerzeniu mojej wiedzy na temat wszystkiego co wiąże się z drewnem i tym co można z niego zrobić :)
Pozdrowionka
Mariusz
-
Cześć Mariusz :)
-
Witaj Mariuszu
-
No to mamy mcgiwera, Mcgyvera, Mac Gyvera i MacGavora :)
Witaj.
-
Będzie strzelająco?
Pamiętajmy, że są tez mc donaldy ;D
-
Strzelająco jest czasami jak coś nie wyjdzie tak jak trzeba, wtedy to nawet pioruny lecą


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Witaj mc
-
Witaj Mariusz. Mam rodzinę w Kłodzku.