Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: woodlight.ola w 06 Marca 2018, 17:37:06 czas Polski

Tytuł: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: woodlight.ola w 06 Marca 2018, 17:37:06 czas Polski
Witam

Na imię mam Jacek.Mam 36 lat .

Mieszkam pod Poznaniem , rozpoczynam przygodę z amatorską jak na razie obróbką i tworzeniem z drewna.

Do tej pory zbudowałem stół dębowy , teraz realizuję kilka rzeczy na raz .

Szukałem informacji na forum i czas się przywitać :-)

Zatem witam serdecznie Wszyskich  forumowiczów
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: adaman w 06 Marca 2018, 18:07:51 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: Heniek z Tonietut w 06 Marca 2018, 19:37:57 czas Polski
Wszyscy z moich Tonietut również witają i pozdrawiają.
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 06 Marca 2018, 20:44:47 czas Polski
Miło powitać na forum :)