Forum stolarskie Domidrewno.pl
Wykańczanie powierzchni => Środki sztuczne - bejce => Wątek zaczęty przez: אדם w 05 Kwietnia 2018, 16:41:54 czas Polski
-
Witam
Jakiej firmy polecacie bejce ? Mogą być nitro , ew. na bazie rozpuszczalników z dodatkiem olejów.
Czy ktoś kupował bejce firmy Bartek ? Warto czy lepiej ich unikać ?
Gdzie zaopatrujecie się w bejce ( potrzebuje 30 litrów) w normalnych cenach .
Znacie tanie sklepy oprócz alledroogoo warte uwagi ?
-
Polecam
http://www.sopur.com.pl/pl/produkty/bejce
-
Witam .
Przyłączam się ,używam od kilkunastu lat i sobie
chwale .
Pozdrawiam .