Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: radeks w 07 Kwietnia 2018, 16:00:00 czas Polski
-
no nic. Nadszedł czas powiedzieć : Do widzenia.
to były wspaniałe, ponad 3 lata spędzone z Wami.
Nie będę się tu zagłębiał w powody mojego odejścia.
Trzymajcie się ciepło!
dla tych którzy chcą utrzymać ze mną znajomość to zapraszam!
tel: 662006676
e-mail : aerolak@gmail.com
a fejsbuk: https://www.facebook.com/radek.sienkiewicz
liczę na Wasz kontakt!
pozdrawiam serdecznie
i do zobaczenie w innym stolarskim świecie!
Radek
-
Dziękujemy za Twoją obecność na forum oraz informację.
Życzymy powodzenia!
PS. świat stolarski jest tylko jeden :)