Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: kozio w 12 Września 2016, 06:11:56 czas Polski

Tytuł: Odp: Prośba do użytkowników smartfonów i tabletów, korzystających z TAPATALK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Września 2016, 06:11:56 czas Polski
Mamy z tego konstatację,
A nawet myśl złotą:
Że dobre są pertraktacje,
Ale nie z idiotą.
Amen bracie!
Tytuł: Odp: Prośba do użytkowników smartfonów i tabletów, korzystających z TAPATALK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Września 2016, 07:31:20 czas Polski
Popieram

Od dziś spada na Ciebie odpowiedzialność bycia niekoronowanym szydercą...

Brawo Ty