Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pawelbass w 11 Kwietnia 2014, 22:04:50 czas Polski

Tytuł: cześć
Wiadomość wysłana przez: pawelbass w 11 Kwietnia 2014, 22:04:50 czas Polski
Witam serdecznie mam na imię Paweł prace w drewnie zaczołem jakieś 4lata temu. Podziwiam warsztat DiD i oczywiście pozdrawiam cała ekipę DiD. Moje prace zaczynały się od wiatraków ogrodowych mebli okiennic teraz staram się rozszerzyć prace przy większych konstrukcjach typu wiaty altany. Posiadam kilka maszyn typu ;SAM; mam strugarko wyrówniarkę zbudowana przez mojego tate teraz chciałbym ją usprawnić  podłączyć  odciąg promy i kombinuje jak by to zrobić gdyż blaty są skręcane do korpusu maszyny czterema śrubami. Przepraszam za słabe zdjęcia ale robiłem wieczorkiem :)

[załącznik usunięty przez administratora]
Tytuł: Odp: cześć
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 12 Kwietnia 2014, 02:24:58 czas Polski
Witam serdecznie ;) i przypominam dział przedstaw się to nie galeria - do tego służą inne odpowiednie działy

Małym wiórkiem, małym wiórkiem

Tytuł: Odp: cześć
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 12 Kwietnia 2014, 02:37:36 czas Polski
Witaj wśród drewno lubnych zapaleńców :)
Tytuł: Odp: cześć
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 12 Kwietnia 2014, 09:04:07 czas Polski
Witaj wśród SAM-o lubnych :) Powodzenia.
Tytuł: Odp: cześć
Wiadomość wysłana przez: robson w 12 Kwietnia 2014, 17:28:44 czas Polski
Witamy w naszym gronie :)
Tytuł: Odp: cześć
Wiadomość wysłana przez: Arek w 12 Kwietnia 2014, 19:15:53 czas Polski
Witam nowego użytkownika  ;)