Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pawelbass w 11 Kwietnia 2014, 22:04:50 czas Polski
-
Witam serdecznie mam na imię Paweł prace w drewnie zaczołem jakieś 4lata temu. Podziwiam warsztat DiD i oczywiście pozdrawiam cała ekipę DiD. Moje prace zaczynały się od wiatraków ogrodowych mebli okiennic teraz staram się rozszerzyć prace przy większych konstrukcjach typu wiaty altany. Posiadam kilka maszyn typu ;SAM; mam strugarko wyrówniarkę zbudowana przez mojego tate teraz chciałbym ją usprawnić podłączyć odciąg promy i kombinuje jak by to zrobić gdyż blaty są skręcane do korpusu maszyny czterema śrubami. Przepraszam za słabe zdjęcia ale robiłem wieczorkiem :)
[załącznik usunięty przez administratora]
-
Witam serdecznie ;) i przypominam dział przedstaw się to nie galeria - do tego służą inne odpowiednie działy
Małym wiórkiem, małym wiórkiem
-
Witaj wśród drewno lubnych zapaleńców :)
-
Witaj wśród SAM-o lubnych :) Powodzenia.
-
Witamy w naszym gronie :)
-
Witam nowego użytkownika ;)