Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Bieskamil w 09 Maja 2018, 14:28:20 czas Polski
-
Witam!
Mam na imię Kamil, mieszkam pod Częstochową, jestem chory na drewno. Wybudowałem drewniany dom z modrzewia, kilka wiat, altan, szop, a obecnie pracuję nad szklarnią drewnianą krytą szybami zespolonymi. Na forum trafiłem by czasem coś podpowiedzieć i czasem samemu o coś spytać. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!!!
-
Powitać miło :)
-
Witam na forum
-
Witaj serdecznie :)
A mogłybś sprecyzować gdzie pod Częstochową mieszkasz?
-
Witamy 😊
-
Witaj i jak co to pytaj :)