Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: pawelbass w 14 Kwietnia 2014, 10:53:30 czas Polski

Tytuł: Strugarko-Wyrówniarka
Wiadomość wysłana przez: pawelbass w 14 Kwietnia 2014, 10:53:30 czas Polski
witam serdecznie posiadam strugarko wyrówniarkę która była wykonana przez mojego tatę sporu czas temu zakupiłem odciąg promy o mocy ssącej około 2500 chciałbym ja podłączyć do tej maszyny niestety jak ona powstawała niebyła przystosowana do odciągu chciałbym jakoś to zrobić muszę zbudować smoka i przerobić blat odbiorczy blaty są mocowane na cztery śruby każdy myślę o zamocowaniu zawiasu na końcu stołu a pod nim umocować 4 kontowniki z regulacją po to by po opuszczeniu blatu wracał na swoje miejsce. A może wy macie jakiś pomysł jak to wykonać