Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Artur1988 w 27 Maja 2018, 18:58:55 czas Polski
-
Chciał bym powitac wszystkich serdecznie.
Dłuższy czas przeglądam wątki na tym forum aby czerpać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dobierać sprzęt i tym podobne.
Do tej pory kilka rzeczy mam za sobą typu wędzarnia czy drewutnia.
Zaczęłem zabawę z litymi blatami dlatego też pytanie które mnie bardzo męczy skieruje do odpowiedniego wątku.
Pozdrawiam
-
Witam na forum