Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: furyan w 30 Maja 2018, 14:42:38 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: furyan w 30 Maja 2018, 14:42:38 czas Polski
Witam wszystkich majstrow I dziekuje za przyjecie do tego forum.  Ma na imie Andrzej , mam 34 lata i trzy lata praktyk w zakładzie stolarskim.  Rowniez przepraszam za ortografie ale nie posiadam polskiej klawiatury. Pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 30 Maja 2018, 20:17:20 czas Polski
Witamy na forum :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 31 Maja 2018, 00:38:04 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 02 Czerwca 2018, 22:33:35 czas Polski
   
 Rowniez przepraszam za ortografie ale nie posiadam polskiej klawiatury.
Ja też nie mam polskiej klawiatury , a daje radę pisać polskie literki :)
Zadaj takie pytanie tu na forum a na pewno szybko ktoś ci da odpowiedz :)
Witaj i pytaj