Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: furyan w 30 Maja 2018, 14:42:38 czas Polski
-
Witam wszystkich majstrow I dziekuje za przyjecie do tego forum. Ma na imie Andrzej , mam 34 lata i trzy lata praktyk w zakładzie stolarskim. Rowniez przepraszam za ortografie ale nie posiadam polskiej klawiatury. Pozdrawiam!
-
Witamy na forum :)
-
Witam na forum
-
Rowniez przepraszam za ortografie ale nie posiadam polskiej klawiatury.
Ja też nie mam polskiej klawiatury , a daje radę pisać polskie literki :)
Zadaj takie pytanie tu na forum a na pewno szybko ktoś ci da odpowiedz :)
Witaj i pytaj