Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: PiotrK w 19 Kwietnia 2014, 10:02:37 czas Polski
-
Witajcie,
Mam na imię Piotr, na co dzień informatyk. Lubię majsterkować, parę lat temu stwierdziłem, że zrobię kuchnie…. I tak się zaczęło… W tej chwili zaczynam eksperymentować z dębiną ;).
-
Witam kolegę gorąco :) z jakiego to miejsca do nas piszesz? :)
eksperymentować z dębiną ;).
A na czym te eksperymenty polegają ?
-
jestem z Gdańska,
eksperymenty ;) - zrobiłem mały stolik, chciałbym zrobić do domu drzwi, podłogi oraz meble, oczywiście nie od razu...
pewnie trochę pytań padnie z mojej strony....
-
Witam i czekam na pokaz prac ;)
-
Witaj :) kolejny informatyk na forum :) chyba ludzie zaczynają odchodzić od komputerów , wiosna tak działa ?:)
-
Witaj. Klub informatyków - stolarzy jest już dość pokaźny :)
-
Witam serdecznie :)
-
Witaj wśród podobnych zapaleńców :)