Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: PiotrK w 19 Kwietnia 2014, 10:02:37 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: PiotrK w 19 Kwietnia 2014, 10:02:37 czas Polski
Witajcie,
Mam na imię Piotr, na co dzień informatyk. Lubię majsterkować, parę lat temu stwierdziłem, że zrobię kuchnie…. I tak się  zaczęło… W tej chwili zaczynam eksperymentować z dębiną  ;).
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 19 Kwietnia 2014, 15:32:21 czas Polski
Witam kolegę gorąco :) z jakiego to miejsca do nas piszesz? :)
eksperymentować z dębiną  ;).
A na czym te eksperymenty polegają ?
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: PiotrK w 19 Kwietnia 2014, 17:34:58 czas Polski
jestem z Gdańska,
eksperymenty  ;) - zrobiłem mały stolik, chciałbym zrobić do domu drzwi, podłogi oraz meble, oczywiście nie od razu...
pewnie trochę pytań padnie z mojej strony....
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Arek w 19 Kwietnia 2014, 20:52:53 czas Polski
Witam i czekam na pokaz prac ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Pasjonata w 19 Kwietnia 2014, 21:18:23 czas Polski
Witaj :) kolejny informatyk na forum :) chyba ludzie zaczynają odchodzić od komputerów , wiosna tak działa ?:)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 19 Kwietnia 2014, 21:56:56 czas Polski
Witaj. Klub informatyków - stolarzy jest już dość pokaźny :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 19 Kwietnia 2014, 22:52:40 czas Polski
Witam serdecznie :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 21 Kwietnia 2014, 09:53:56 czas Polski
Witaj wśród  podobnych zapaleńców  :)