Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: doktor w 08 Czerwca 2018, 23:49:11 czas Polski
-
Witam.
Pytanie jak w temacie. Czy lepiej kupić trójfazową czy to wszytko jedno? W opisie moc i prędkość taśmy identyczna.
Mam oba gniazda. Czy jest jakaś istotna różnica w użytkowaniu?
Jako doktorek mam w tej kwestii mizerna wiedzę...
-
Jaka jest moc tej pilarki?
Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
DO WYBORU WERSJA
WNB 230V
DNB 400V
DANE TECHNICZNE
wymiary - 665 x 980 x 1600 mm
powierzchnia odkładcza - 560 x 400 mm
wysokość robocza z podstawą - 1000 mm
zakres pochylania stołu pilarki - 0 - 45 °
wysokość cięcia - 170 mm
szerokość przepustu - 307 mm
prędkość cięcia - 410 / 880 m/min
długość brzeszczotu taśmowego - 2240 mm
moc znamionowa - 900 W
moc oddawana - 660 W
ciężar - 79 kg
Obie mają identyczne parametry...
-
Czy na prawdę nikt nie wie z czym to się je?
-
Ja bym brał na trzy fazy. Jeżeli masz taką możliwość i nie przwidujesz przeprowadzki do innego warsztatu, gdzie może nie będzie trzech faz, to bierz.
-
Ale w czym jest lepszy taki silnik skoro ma tę samą moc?
-
Niby ta sama, ale bardziej stabilna praca, mniejsze ryzyko schodzenia prędkości przy obciążeniu, rozkład prądów na trzy żyły fazowe co ma znaczenie przy włączeniu kilku urządzeń pod jedno zabezpieczenie główne, cichsza praca....
Jak potrzebujesz więcej info pisz stachmiesz @ wp .pl
-
Teraz rozumiem. Bardzo dziękuję za podpowiedź!