Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Yar0 w 21 Kwietnia 2014, 07:46:34 czas Polski

Tytuł: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Yar0 w 21 Kwietnia 2014, 07:46:34 czas Polski
Cześć
Mam na imię Jarek, lat 35 i z wykształcenia jestem elektronikiem.
  Na punkcie drewna rozchorowałem się po przeprowadzce z miasta do domku jednorodzinnego :) Posiadanie garażu zawsze było moim marzeniem:) Z powodu braku funduszy na narzędzia, bardzo chętnie oglądam z podziwem i zazdrością zbudowane przez Was samy. Licząc na Waszą pomoc mam ambitny plan wykonać piłę stołową z pilarki ( na razie używam zrobioną na szybkiego pilarkę w kawałku płyty plus poziomnica jako caluga), strugnice a raczej jej namiastkę z powodu małego garażu oraz piłę taśmową. Na nią jestem najbardziej napalony!:)
   Uff, rozpisałem się :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 21 Kwietnia 2014, 07:56:36 czas Polski
Witaj na forum wśród SAM-o lubnych. Właśnie jestem w trakcie budowy mojej 14-tej maszyny SAM, w tym 13 jest z drewna. Na moją pomoc możesz liczyć. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 21 Kwietnia 2014, 08:25:54 czas Polski
Witaj  :)  ja zbyt wiele Ci nie pomogę w temacie samów ale w innych jeśli tylko będę mógł, powodzenia w spełnianiu marzeń.
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 21 Kwietnia 2014, 08:57:23 czas Polski
Witaj :) ja też dołożę swoje 5gr. jak będę mógł ;)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Arek w 21 Kwietnia 2014, 10:31:34 czas Polski
Witaj ja też jestem zwolennikiem samów ;) więc pytaj śmiało :D
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 21 Kwietnia 2014, 19:30:47 czas Polski
Witaj!
I ja z chęcią pomogę w miarę swojej skromnej jeszcze wiedzy :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 21 Kwietnia 2014, 19:32:05 czas Polski
Witamy na DiD!
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Mack w 21 Kwietnia 2014, 22:15:14 czas Polski
cześć, dopowiedz z której części kraju klikasz :)
No i powodzenia :) Pozdrawiam  Maciek
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Yar0 w 23 Kwietnia 2014, 17:09:56 czas Polski
Dziekuje za cieple przywitanie:) Jestem z Krakowa, w sumie to obecnie spod Krakowa:)