Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: harnas3007 w 21 Kwietnia 2014, 18:47:29 czas Polski
-
Witam szanowne grono
Imię: Tomasz
Wiek: Niebawem 30
Skąd: Bieszczady
Zawód: Geodeta
Zainteresowania: Informatyka, modelarstwo, ale też coś w domu zrobić
Co robi na tym forum: dokształca się
Na DiD trafiłem na YT szukając informacji o frezarkach CNC własnej roboty. A że mnie zainteresował kanał zacząłem więcej przeglądać i dotarłem tutaj. Tematyką "drewnianą" zajmuję się dorywczo od kilku lat więc liczę, że coś ciekawego znajdę na tym forum. W pierwszym okresie na pewno będę miał trochę pytań, ale z czasem pewnie i sam coś więcej będę w stanie pomóc. Aktualnie czekają mnie takie wyzwania jak skręcenie i udoskonalenie mebli z ikei :), zrobienie szafy wnękowej i dla siebie biurko-szafki (z tym będę się uśmiechał o jakąś podpowiedź, bo na razie mam tylko zarys koncepcji co mnie interesuje). Niestety na razie jestem ograniczony do mieszkania, ale kiedyś to się może zmieni.
-
Witaj wśród pasjonatów. Powodzenia :)
-
Witam serdecznie :)
-
Witamy na DiD!
-
Witam serdecznie! :)
-
Witam Serdecznie! Powodzenia :D
-
Witaj i powodzenia :)