Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: harnas3007 w 21 Kwietnia 2014, 18:47:29 czas Polski

Tytuł: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: harnas3007 w 21 Kwietnia 2014, 18:47:29 czas Polski
Witam szanowne grono

Imię: Tomasz
Wiek: Niebawem 30
Skąd: Bieszczady
Zawód: Geodeta
Zainteresowania: Informatyka, modelarstwo, ale też coś w domu zrobić
Co robi na tym forum: dokształca się

Na DiD trafiłem na YT szukając informacji o frezarkach CNC własnej roboty. A że mnie zainteresował kanał zacząłem więcej przeglądać i dotarłem tutaj. Tematyką "drewnianą" zajmuję się dorywczo od kilku lat więc liczę, że coś ciekawego znajdę na tym forum. W pierwszym okresie na pewno będę miał trochę pytań, ale z czasem pewnie i sam coś więcej będę w stanie pomóc. Aktualnie czekają mnie takie wyzwania jak skręcenie i udoskonalenie mebli z ikei :), zrobienie szafy wnękowej i dla siebie biurko-szafki (z tym będę się uśmiechał o jakąś podpowiedź, bo na razie mam tylko zarys koncepcji co mnie interesuje). Niestety na razie jestem ograniczony do mieszkania, ale kiedyś to się może zmieni.
Tytuł: Odp: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 21 Kwietnia 2014, 18:52:56 czas Polski
Witaj wśród pasjonatów. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 21 Kwietnia 2014, 19:16:03 czas Polski
Witam serdecznie  :)
Tytuł: Odp: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 21 Kwietnia 2014, 19:29:00 czas Polski
Witamy na DiD!
Tytuł: Odp: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 21 Kwietnia 2014, 19:32:03 czas Polski
Witam serdecznie! :)
Tytuł: Odp: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: Arek w 26 Kwietnia 2014, 19:43:46 czas Polski
Witam Serdecznie! Powodzenia :D
Tytuł: Odp: Witam szanowne grono
Wiadomość wysłana przez: Pasjonata w 26 Kwietnia 2014, 20:40:20 czas Polski
Witaj i powodzenia :)