Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: piotrekamg w 23 Kwietnia 2014, 16:08:39 czas Polski

Tytuł: witam
Wiadomość wysłana przez: piotrekamg w 23 Kwietnia 2014, 16:08:39 czas Polski
Witam wszystkich mam na imię Piotrek, stolarstwo to moje hobby na które ciągle brak czasu :)
Mam sporo narzędzi tylko nie ma kiedy z nich korzystać :(.

pozdr
Piotrek
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 23 Kwietnia 2014, 16:23:11 czas Polski
Witam :)
Mam sporo narzędzi tylko nie ma kiedy z nich korzystać .
W pewnym sensie mam to samo ;) napisz skąd piszesz i na kogo się wyszkoliłeś(jeśli można zapytać?) :P
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: piotrekamg w 23 Kwietnia 2014, 16:27:32 czas Polski
najpierw elektronika potem mechanika a potem resocjalizacja studia oczywiście :)

a teraz motoryzacja.
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Arek w 26 Kwietnia 2014, 19:51:13 czas Polski
Witam Serdecznie! Powodzenia :D
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Pasjonata w 26 Kwietnia 2014, 20:32:32 czas Polski
Witaj kolego :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 26 Kwietnia 2014, 22:10:05 czas Polski
Witaj. Niedługo może być tak, że czasu będzie ci brakowało na inne zajęcia poza .... stolarstwem. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 27 Kwietnia 2014, 12:26:56 czas Polski
Witam również :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 27 Kwietnia 2014, 14:53:02 czas Polski
Witam i ja :)