Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: piotrekamg w 23 Kwietnia 2014, 16:08:39 czas Polski
-
Witam wszystkich mam na imię Piotrek, stolarstwo to moje hobby na które ciągle brak czasu :)
Mam sporo narzędzi tylko nie ma kiedy z nich korzystać :(.
pozdr
Piotrek
-
Witam :)
Mam sporo narzędzi tylko nie ma kiedy z nich korzystać .
W pewnym sensie mam to samo ;) napisz skąd piszesz i na kogo się wyszkoliłeś(jeśli można zapytać?) :P
-
najpierw elektronika potem mechanika a potem resocjalizacja studia oczywiście :)
a teraz motoryzacja.
-
Witam Serdecznie! Powodzenia :D
-
Witaj kolego :)
-
Witaj. Niedługo może być tak, że czasu będzie ci brakowało na inne zajęcia poza .... stolarstwem. Powodzenia :)
-
Witam również :)
-
Witam i ja :)