Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: andrzejj w 09 Sierpnia 2018, 15:17:56 czas Polski

Tytuł: Przywitanie
Wiadomość wysłana przez: andrzejj w 09 Sierpnia 2018, 15:17:56 czas Polski
Dzień dobry
Stolarzem nie jestem ale od kilku lat we wakacje jakieś drobne prace wykonuję. A to jakiś stołecznej a to ławka lub skrzynia. Przedmioty ozdabiam intarsją.
Forum będzie dla mnie źródłem wiedzy.
Pozdrawiam
Andrzej
Tytuł: Odp: Przywitanie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Sierpnia 2018, 21:14:54 czas Polski
Witam na forum