Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: andrzejj w 09 Sierpnia 2018, 15:17:56 czas Polski
-
Dzień dobry
Stolarzem nie jestem ale od kilku lat we wakacje jakieś drobne prace wykonuję. A to jakiś stołecznej a to ławka lub skrzynia. Przedmioty ozdabiam intarsją.
Forum będzie dla mnie źródłem wiedzy.
Pozdrawiam
Andrzej
-
Witam na forum