Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Szlifierz1 w 10 Sierpnia 2018, 18:14:35 czas Polski
-
Dzien dobry,
zarejestrowałem się u Państwa ponieważ chcę zamieścić ogłoszenie o kumnie szlifierki walcowej :)
POzdrawiam
Piotr
-
I tylko po to tu się rejestrowałeś czy zostaniesz tu na dłużej?
-
Witam na forum.
Mam nadzieję że na dłużej kolega do nas.