Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: Sławek M. w 29 Kwietnia 2014, 08:53:57 czas Polski

Tytuł: Propozycja działu
Wiadomość wysłana przez: Sławek M. w 29 Kwietnia 2014, 08:53:57 czas Polski
Witam
Na DiD jestem już od dawna szczególnie YT filmiki oglądam jak serial z wielkim podziwem dla Jarka i żony  8) ale jestem jednak amatorem :) i brakuje mi działu tzw: 'piaskownica' gdzie można by bez krępacji zapytać o podstawy podstaw i nie irytować innych.
Zacząłem więc pytać w działach konkretnych i liczę na wyrozumiałość ;)
Tytuł: Odp: Propozycja działu
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 29 Kwietnia 2014, 10:17:48 czas Polski
Bez problemu możesz użyć Hyde Park'u do tego celu. Pamiętaj, żeby używać wyszukiwarki w pierwszej kolejności, a dopiero w drugiej tworzyć nowe wątki :) I... na DiD nikt nie bije, bez stresu możesz pytać o co chcesz ;)
Tytuł: Odp: Propozycja działu
Wiadomość wysłana przez: Paweł 46 w 29 Kwietnia 2014, 10:23:16 czas Polski
Jak mam jakieś proste pytanie, to zadaje je, w pogaduszkach w H P bez tworzenia nowego wątku.