Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: BartekRce w 31 Sierpnia 2018, 10:16:50 czas Polski
-
Cześć! Nazywam się Bartek ;)
Mam 34lata, z podkarpacia :D
W drewnie bawię się tylko i wyłącznie hobbistycznie, dłubanko dla siebie, ew klatki na króliki i inne zwierzaki na handel ;)
Akcja ta zaczęła się z rozrostem hobby - trzeba było budować więcej klatek dla królików a prawdziwi stolarze nawet nie myślą o takiej zabawie ;)
Witam i pozdrawiam!
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam na forum