Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: BartekRce w 31 Sierpnia 2018, 10:16:50 czas Polski

Tytuł: Witam!
Wiadomość wysłana przez: BartekRce w 31 Sierpnia 2018, 10:16:50 czas Polski
Cześć! Nazywam się Bartek ;)
Mam 34lata, z podkarpacia :D
W drewnie bawię się tylko i wyłącznie hobbistycznie, dłubanko dla siebie, ew klatki na króliki i inne zwierzaki na handel ;)
Akcja ta zaczęła się z rozrostem hobby - trzeba było budować więcej klatek dla królików a prawdziwi stolarze nawet nie myślą o takiej zabawie ;)

Witam i pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 31 Sierpnia 2018, 10:41:49 czas Polski
Cześć i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Września 2018, 08:22:28 czas Polski
Witam na forum