Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: Stanko88 w 03 Października 2018, 00:22:13 czas Polski
-
Witam wszystkich :)
Jak to zwykle bywa, rejestracja nastąpiła w momencie wystąpienia problemu.
Otóż zakupiłem zagłębiarkę Dewalt i po uruchomieniu mój entuzjazm trochę opadł.
Piła przy starcie jakby rzęzi. Wydobywa z siebie jakby metaliczny dźwięk. Jak się rozkręci dźwięk znika.
Dostałem wadliwy model? :(
-
Jak długo słychać ten dźwięk (ile sekund)?
Przy silnikach z elektronicznym rozruchem (soft start) słychać właśnie taki niemiły, metalicznie brzęczący dźwięk.
-
Hmm... może około 2 sekund. Gdy pilarka się rozkręci dźwięk znika.
Przy wyhamowywaniu tarczy dźwięk nie powraca.
Temat dotyczy tylko startu