Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: JarekS w 28 Listopada 2018, 19:02:10 czas Polski
-
Witam jak radzicie sobie z pracą na etacie a w warsztacie ,pytanie dla amatorów Bez obrazy
-
Witam .
Grecy mawiali ,,jak nie masz czasu , to znajdź sobie dodatkowe zajecie ''.
Tak sobie radzimy .
Pozdrawiam.
-
Spoko ale wiesz dzieci praca ogólnie jak w waszyn przypadku to wygląda 👈
-
Sporadycznie coś robię w sobotę 2 godziny. Nie mam warsztatu, pracuję na świeżym powietrzu, czasem w domu.
Najlepiej by było wciągnąć żonę do projektu, ale nie zawsze się daje. Na przykład ja przymocuje nogi do blatu, a żona pomaluje. Albo żona zaprojektuje mebel, a ja zrobię ... Dzieci nie za bardzo udaje się wciągać. Raz wziąłem syna 12-letniego do warszatatu, gdy wykorzystywałem bon na godziny w stolarni "wióry lecą". Robiłem stół na taras. Nawet był zaciekawiony. Oczywiście elektronarzędzi mu nie pozwoliłem używać.