Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: JarekS w 28 Listopada 2018, 19:02:10 czas Polski

Tytuł: etat a praca w warsztacie
Wiadomość wysłana przez: JarekS w 28 Listopada 2018, 19:02:10 czas Polski
Witam jak radzicie sobie z pracą na etacie a w warsztacie  ,pytanie dla amatorów  Bez obrazy
Tytuł: Odp: etat a praca w warsztacie
Wiadomość wysłana przez: hycel w 28 Listopada 2018, 19:08:45 czas Polski
Witam .
    Grecy mawiali ,,jak nie masz czasu , to znajdź sobie dodatkowe zajecie ''.
 Tak sobie radzimy .
  Pozdrawiam.
 
Tytuł: Odp: etat a praca w warsztacie
Wiadomość wysłana przez: JarekS w 28 Listopada 2018, 19:14:16 czas Polski
Spoko ale wiesz dzieci praca ogólnie  jak w waszyn przypadku  to wygląda 👈
Tytuł: Odp: etat a praca w warsztacie
Wiadomość wysłana przez: mim w 29 Listopada 2018, 12:24:01 czas Polski
Sporadycznie coś robię w sobotę 2 godziny. Nie mam warsztatu, pracuję na świeżym powietrzu, czasem w domu.

Najlepiej by było wciągnąć żonę do projektu, ale nie zawsze się daje. Na przykład ja przymocuje nogi do blatu, a żona pomaluje. Albo żona zaprojektuje mebel, a ja zrobię ... Dzieci nie za bardzo udaje się wciągać. Raz wziąłem syna 12-letniego do warszatatu, gdy wykorzystywałem bon na godziny w stolarni "wióry lecą". Robiłem stół na taras. Nawet był zaciekawiony. Oczywiście elektronarzędzi mu nie pozwoliłem używać.