Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sasqwerty w 02 Grudnia 2018, 11:22:13 czas Polski
-
Witam
Mam na imię Łukasz pracuje w Norwegii
jako cieśla szalunkowy w systemie rotacyjnym 4 tyg praca 4 tyg wolnego, w związku z czym mam sporo wolnego czasu na naukę. Chciałbym uzyskać wiedzę o robieniu mebli z płyt oraz z drewna, a kto wie może kiedyś po powrocie na stałe zajmę się tym zawodowo
.
Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Cześć i powodzenia :)
-
witam na forum