Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sasqwerty w 02 Grudnia 2018, 11:22:13 czas Polski

Tytuł: Aaa
Wiadomość wysłana przez: sasqwerty w 02 Grudnia 2018, 11:22:13 czas Polski
Witam
 Mam na imię Łukasz pracuje w Norwegii jako cieśla szalunkowy w systemie rotacyjnym 4 tyg praca 4 tyg wolnego, w związku z czym mam sporo wolnego czasu na naukę. Chciałbym uzyskać wiedzę o robieniu mebli z płyt oraz z drewna, a kto wie może kiedyś po powrocie na stałe zajmę się tym zawodowo.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Aaa
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 02 Grudnia 2018, 11:30:13 czas Polski
Cześć i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Aaa
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 03 Grudnia 2018, 01:20:31 czas Polski
witam na forum