Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kozak w 20 Grudnia 2018, 21:08:59 czas Polski
-
Od jakiegoś czasu "walczę" z drewnem z różnymi efektami ;D i powoli uzupełniam stan posiadania oprzyrządowania wspomagającego tą zabawę. Pozdrawiam wszystkich
-
Witam na forum
-
Cześć i powodzenia :)