Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kozak w 20 Grudnia 2018, 21:08:59 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Kozak w 20 Grudnia 2018, 21:08:59 czas Polski
Od jakiegoś czasu "walczę" z drewnem z różnymi efektami  ;D i powoli uzupełniam stan posiadania oprzyrządowania wspomagającego tą zabawę. Pozdrawiam wszystkich
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 20 Grudnia 2018, 21:24:07 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 20 Grudnia 2018, 21:33:18 czas Polski
Cześć i powodzenia :)