Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Odkurzacze => Wątek zaczęty przez: wojti11 w 31 Grudnia 2018, 17:51:12 czas Polski

Tytuł: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: wojti11 w 31 Grudnia 2018, 17:51:12 czas Polski
Witam, koledzy doradzcie jaki odkurzacz kupić do 1500? Potrzebuję do elektronarzędzi i szlifowania gipsu. Skłaniam się ku metabo ASR25Sc, racji dobrych parametrów i 3-letniej gwarancji.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: RobRob w 31 Grudnia 2018, 18:15:48 czas Polski
Starmix
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 31 Grudnia 2018, 18:22:59 czas Polski
Ostatnio czytałem o odkurzaczach DeWalt, modele DeWalt DWV901LT i DWV901T - są trochę droższe ale posiadają możliwość odciągania pyłu z gładzi i cementu. Może warto się zainteresować. Może ktoś z forumowiczów takich używa?
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: wojti11 w 31 Grudnia 2018, 18:37:43 czas Polski
Dewalt też jest w klasie L, jak metabo. Boję się że to częste, samoczynnie czyszczenie może być denerwujące. Cena trochę za wysoko jak na mój budżet. Starmix nie jest modelem bliźniaczym do metabo? Podobny wyglądam i parametry
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: marek_b w 31 Grudnia 2018, 19:30:51 czas Polski
Starmix, tańszy od dewa ale też odkurzenie z gładzi etc.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: RobRob w 31 Grudnia 2018, 19:40:22 czas Polski
Starmix to firma która produkuje dla wielu firm odkurzacze
dla metabo,bosch festool
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: Beben77 w 09 Stycznia 2019, 10:43:07 czas Polski
Użytkuję Starmixa od jakiegoś czasu i mocno sobie chwalę. Polecam.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: JedruS w 15 Stycznia 2019, 15:50:48 czas Polski
Zdecydowanie Starmix.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: kjablonska517 w 18 Lipca 2019, 10:00:45 czas Polski
To ja polecam cała firmę Karcher, naprawdę świetne produkty.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: marek_b w 15 Listopada 2019, 13:36:49 czas Polski
Starmix, mam go 10 lata, działa, bez awarii.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: komil w 22 Listopada 2019, 14:01:36 czas Polski
Ciekawe czy wióry z pilarki by brał?
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: marek_b w 22 Listopada 2019, 16:41:23 czas Polski
Ciekawe czy wióry z pilarki by brał?

Bierze (ale nie duże kawałki drewna), ale lepszy przy tak dużych ilościach jest odciąg.
Tytuł: Odp: Odkurzacz do 1500zl
Wiadomość wysłana przez: aqfa w 06 Lutego 2021, 21:05:56 czas Polski
Polecam Starmix. Radzi sobie z płytami, płynami gruzem :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka