Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Bth w 01 Lutego 2019, 01:27:49 czas Polski
-
Cześć! jestem parkieciarzem z kilkuletnim stażem. Tematy związane ze stricte stolarstwem zacząłem zgłębiać stosunkowo niedawno i dopiero raczkuję w tej dziedzinie. Bazuję głównie na literaturze, kanałach YT o tejże tematyce oraz próbach praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w pracowni ;-)
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam na forum w naszym gronie