Forum stolarskie Domidrewno.pl
Wykańczanie powierzchni => Środki sztuczne - inne => Wątek zaczęty przez: dziki002 w 10 Lutego 2019, 22:06:20 czas Polski
-
Witam mam pytanie odnośnie olejowania blatu dębowego. Mianowicie mam 2 mocniejsze zagłębienia w blacie które zalalem żywica w celu wyrównania powierzchni i teraz rodzi mi się pytanie czy podczas olejowania (olej osmo 3058) jest w stanie przykryć mi ta żywice w taki sposób aby był jednakowy kolor na całej powierzchni. Jeżeli nie zdało by to egzaminu to co waszym zdaniem było by najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji.
-
usunąć żywicę jeśli się nie zabarwi, a myślę że się nie zabarwi.