Forum stolarskie Domidrewno.pl

Wykańczanie powierzchni => Środki sztuczne - inne => Wątek zaczęty przez: dziki002 w 10 Lutego 2019, 22:06:20 czas Polski

Tytuł: Żywica epoksydowa a olej osmo
Wiadomość wysłana przez: dziki002 w 10 Lutego 2019, 22:06:20 czas Polski
Witam mam pytanie odnośnie olejowania blatu dębowego. Mianowicie mam 2 mocniejsze zagłębienia w blacie które zalalem żywica w celu wyrównania powierzchni i teraz rodzi mi się pytanie czy podczas olejowania (olej osmo 3058) jest w stanie przykryć mi ta żywice w taki sposób aby był jednakowy kolor na całej powierzchni. Jeżeli nie zdało by to egzaminu to co waszym zdaniem było by najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji.
Tytuł: Odp: Żywica epoksydowa a olej osmo
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 11 Lutego 2019, 07:40:26 czas Polski
usunąć żywicę jeśli się nie zabarwi, a myślę że  się nie zabarwi.