Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Zenon w 26 Lutego 2019, 08:41:23 czas Polski
Tytuł:
Witam
Wiadomość wysłana przez:
Zenon
w
26 Lutego 2019, 08:41:23 czas Polski
Mam na imie Rafal i chcialbym zaczac pracowac z zywica epoksydowa (amatorsko).
Tytuł:
Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez:
Lirorobert
w
04 Marca 2019, 08:07:04 czas Polski
Witam i powodzenia