Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Zenon w 26 Lutego 2019, 08:41:23 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Zenon w 26 Lutego 2019, 08:41:23 czas Polski
Mam na imie Rafal i chcialbym zaczac pracowac z zywica epoksydowa (amatorsko).
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 04 Marca 2019, 08:07:04 czas Polski
Witam i powodzenia