Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Dartmeb w 05 Marca 2019, 21:25:37 czas Polski
-
Witam wszystkich. Mam na imię Darek. Zdarza mi się czasem popełnić meble na wymiar. Jak wielu ciągle brakuje sprzętu, lub mógłby być lepszy. To jeden z powodów dla którego z Wami jestem. Drugi jest bardziej oczywisty - bardzo dużo o branży dowiedziałem się właśnie od Was za co dziękuję.
Pozdrawiam z Rzeszowa.
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam na forum w naszym gronie