Forum stolarskie Domidrewno.pl

Z sieci => Z sieci => Wątek zaczęty przez: lukaszso w 06 Marca 2019, 10:27:55 czas Polski

Tytuł: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: lukaszso w 06 Marca 2019, 10:27:55 czas Polski
Podsyłam link, gdzie znajdziecie informacje związane z wentylacją mechaniczną - http://www.ecocomfort.pl/strefa-specjalisty/artykul/koszt-wentylacji-mechanicznej-w-domy-jednorodzinnym/.
Jeśli jesteście zainteresowani inwestycją w rekuperator to warto przejrzeć informacje, które są w zamieszczonym linku, gdyż dowiecie się jakie koszty wiążą się z tym rodzajem inwestycji.
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: Krysh w 06 Marca 2019, 11:33:15 czas Polski
Dzięki za link i za polecenie.
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: Maras w 06 Marca 2019, 15:49:01 czas Polski
Kolejna nie udana próba nachalnej reklamy ....

Dwóch userów się zarejestrowało przed chwilą i piszą ochy i achy   żałosne.

Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: Keram2504 w 06 Marca 2019, 19:49:32 czas Polski
Jakich dwóch... Idę o zakład że jeden.
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: Maras w 07 Marca 2019, 10:19:00 czas Polski
Zarejestrowali się prawie równocześnie. Stary żałosny sposób na nachalną reklamę.
Jeden z wielu sposobów na forach aby "zabłysnąć" reklamą.
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: mar33cki w 22 Maja 2019, 10:37:02 czas Polski
reklama dźwignią handlu :)

jakby ktoś miał pytania odnośnie wentylacji mechanicznej to jako kilkuletni użytkownik domu z rekuperatorem mogę coś powiedzieć...
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: JedruS w 12 Września 2019, 13:00:05 czas Polski
Ja dwukrotnie korzystałem wentylacji Nibe-Biawar - produkcja w białymstoku, tak więc nie ma obaw o chińszczyznę
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: AdamPiotr22 w 05 Grudnia 2019, 09:24:21 czas Polski
W kontekście rozwiązań wentylacyjnych, to polecam firmę https://www.soltherm.pl/. Dla osób z okolic Wrocka zainteresowanych tematem jak najbardziej godna polecenia.
Tytuł: Odp: Wentylacja jako dobre rozwiązanie
Wiadomość wysłana przez: robbi w 05 Grudnia 2019, 17:44:33 czas Polski
Schowajcie te swoje reklamy bo tu i tak nikt od was nic nie kupi. Bo prawdziwa wentylacja to tylko "Rambo Fan " i długo długo nic . Do nabycia w specjalistycznych sklepach .